Волво Клуб - България

Full Version: Пазарджик,Пещера и още нещо...
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
Pages: 1 2 3 4 5
Привет на всички!
Пускам тази тема специално за Чавдар и Жоро :wink: ,и за всички от региона които имат желание да се включат.


И като първо-кога да планираме първа среща на ваша територия колеги Smile
В интерес на истината аз нямам търпение за клубна среща . Нека да е още тази година и да измислим удобно място за срещата
Ами..значи аз тази събота съм зает, че се очертава ходене до София. Нека да бъде събота или неделя. И времето така да бъде хубаво. Е..ако е тази събота и неделя ми се струва прибързано. Предлагам следващата събота или неделя т.е. 27-28 ноември или 4-5 декември. Макар че..декември ми е синоним на студ. Като място..има много места. А също..ако искате тази неделя..пак става Wink
И аз мисля че ще е прибързано тази седмица да направим срещата . Нека да е последната неделя от Ноември само да видим къде и от колко часа .
Аз разбирасе предлагам да е на Юндола в базата на лесотехническия у-т .Ако някой има друга идея да я сподели.
То е по-интересно кога ще правите "гонката" с Чавдар Big Grin ,та и аз като съдия да намажа "мека топлина" Big Grin
А за срещата мисля че 4 или 5 декември е добре като дата,за да може повечко хора да видят и дойдат Smile ,та за това Жоре пускай тема в "Срещи" :wink: ,пък да видим колко ще се преброим Smile

Поздрави на всички!
Ами..отворих тема. Дано става така, както я написах. Евентуално ако се решите да е друга датата, просто кажете. Аз ще задействам малко процедурите, ще пиша на boiko_pz, с който се срещнахме в Пазарджик, че и той е голям мераклия за среща, а и даваше предложение за реклама по радиото.. Тук из града има така..хора с Волва също, но ще е хубаво ако така..напринтираме малко реклами..и аз нямам против да ги раздам, а и си мисля, че ще има навити да тръгнат с мен от тук... ии така. Е все пак няма лошо да решим мястото и часа също. Чудя се дали на Юндола няма да е малко прекалено студено...а и там гонка..трябва да я правим по баира Big Grin Но..както кажете..
Жоре ама ти май още си навит да ти задръстя въздушния филтър със прах от бързото комби. Ама така като гледам сигурно ще участвам и в конкурса за техническите теми щото трябва да си преобурудвам коръба с М46.( много ще ми станат наградите)
А за предложението за Юндола мисля че няма минуси защото пред базата на лесото има голям паркинг, а самата база е снабдена с барче и огромен ресторант , е доста топло даже е хотел и ако е в събота който иска може да преспи там.
На Жорката пък казвам че 3км права без никакъв наклон има преди Юндола .
На моята кола като и кажа "Хайде на гонка" и ми отвръща "Ех, пак ли трябва да минавам някой... " .. Big Grin ахехеа Бъзикам се..ама..съгласен съм за Юндола. Само нека се съберем още хора и сме там Smile
n0_m0r3_pa1n Wrote:но ще е хубаво ако така..напринтираме малко реклами..и аз нямам против да ги раздам,

Значи Жоре останали са малки календарчета, които като дойдеш в София може да ги вземеш,също така има малко химикалки,летенки...
Най-добре е като дойдеш да се видим,и да помислим по въпроса :wink:
Съжалявам, че не се обадих докато бях в София, но бях там по работа и нямах просто никакво време. А аз календарчета имам и то доста. Ще направя нещо на Word с емблемата на Волво, датата, мястото и часът и ще дам тук, на който видя. Мога и да организирам да тръгнем заедно от някаква точка тук. Съобщих и на Бойко и евентуално с него също ще се разберем. Също нека колегите от Велинград бъдат предупредени. Всъщност..ей сега ще им пиша. Без това им е близо. Пловдивчани нека се чувстват също поканени.. Ако имате някакви идеи как да привлечем повечко хора просто кажете. Smile
Pages: 1 2 3 4 5