Волво Клуб - България

Full Version: Среща 5 декември в Пазарджишка област
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
Pages: 1 2 3 4 5
Той killara иска да почерпи,а ти му трошиш хатъра.... Big Grin Big Grin Big Grin
Kangalov Wrote:Той killara иска да почерпи,а ти му трошиш хатъра.... Big Grin Big Grin Big Grin
Е щом така стоят нещата не мога да не се съглася.
Дано и ние да успееме да се класираме че нещо ни няма никакви по срещи , а и на тоя юнак kilara как да не му уважиш поканата
Стефчо, приятелю айде де, с удоволствие ще чакам да дойдеш и ти, ако може с 780-ката, поздрави на семейството.
Само не разбрах, къде се покри Жорката.Като чу за черпане и да не е тръгнал да продава Хаудиии-то .... Big Grin Big Grin Big Grin
Kangalov Wrote:Само не разбрах, къде се покри Жорката.Като чу за черпане и да не е тръгнал да продава Хаудиии-то .... Big Grin Big Grin Big Grin
Аз съм тук, ако имаш предвид мен в поста си Вальо, ама не се сещам какво имаш предвид с хаудиииито, пак казвам ако за мен е предназначен поста ти..
Става въпрос за мен и за Хаудито на Килърката . Кангалов се е объркал малкo.
killara=Чавдар
n0_m0r3_pa1n = Жорката от Пещера
Е като се видим на живо ,вече няма да ви бъркам,освен ако не си купя Магарцедес. Big Grin Big Grin Big Grin
Кангалич, ако си купиш тоя Цедес, за който разправяш, как ще смогнеш да обикаляш като Левски, бре??? Wink По комитетски дела... После да не станеш уседнал, като Странджата да приемаш овации на собствена територия... Бе, знаеш, за какво се майтапя... Щото, аз съм на твоя територия! Smile Да не забравиш да се върнеш към Варна, Скитнико!...
Kangalov Wrote:....
Rostislav Wrote:....


Ако продължавате да спамите темата момчета...,ще се глобяваме :wink:
Майтап с хора които не познавате... :roll:, може да не е най-доброто решение :wink:
Pages: 1 2 3 4 5