Волво Клуб - България

Full Version: Италианско преследване във Варна 28.11.2010
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
Pages: 1 2
Здравеите другари .
Искам да ви информирам че отново ще има състезание на картинг пистата във Варна и
съм се записал за участие и този път.
Искам да поканя всичи които имат желание да доидат на това зрелище .
Този път че има истинска конкуренция (друг дизелов автомобил) и по вътрешна информация за сега има над 45 участника които са се записали за участие.
А допълнотелните модификации по автомобилът ми ще ги запазя в таина Smile .
Еееее, как няма да дойдем Big Grin Big Grin Big Grin
Ще доидеш разбира се нали трябва агитка да има както предния път.
И да има кой да разказва. Big Grin
Забравих да напиша че почва от 10.00 часа .
Мога само да ти пожелая,МНОГО КЪСМЕТ.( не е важно кои заваршваш,важно е участието)
ceci petrov Wrote:Мога само да ти пожелая,МНОГО КЪСМЕТ.( не е важно кои заваршваш,важно е участието)
Цецо, ако видиш какво прави агитката и ти ще се запишеш да участваш :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
ico850 Wrote:Цецо, ако видиш какво прави агитката и ти ще се запишеш да участваш Big Grin Big Grin Big Grin

Убавци :lol: Big Grin :wink: - <!-- l --><a class="postlink-local" href="http://www.volvoclub-bg.com/forum/viewtopic.php?f=15&t=14737" onclick="window.open(this.href);return false;">viewtopic.php?f=15&t=14737</a><!-- l -->
Много бих искал,ама едно идване,с участване ми е към 250лв. А при мен в финансов аспект,нештата стават от зле,кам зле.Дано имам късмет да успея да участвам на пролет на ретрото на ДРАКОН! (КАЛНА СЕ,НЯМА ДА ИЗЛОЖА МАРКАТА). И още един пат КЪСМЕТ НА КОЛЕГАТА!
ceci petrov Wrote:Дано имам късмет да успея да участвам на пролет на ретрото на ДРАКОН!

Ще се радвам ако и ти участваш в надпреварата на Калояново Цеци,и мога да ти гарантирам че Клуба ще ти помогне Smile !
Това за Калояново кога ще е ? Ако има мераклий и от Русе да се организираме ?
А за утре мога да пожелая успех и да стискам палци за колегата stvri !
Днес завърших с модификациите и направих една тренировка на пистата от която съм много доволен Smile Big Grin Smile .
А също така ще е голямо зрелище .
Pages: 1 2