Волво Клуб - България

Full Version: Легален СПАМ !
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
Pages: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41
Стои принца, чака писмо от любимата. Три дни и три нощи чака. Пристига пощенски гълъб.
Щастливият принц развълнуван отваря писмото. А там: "Точа мечове. Изгодно!" ( средновековен спам - 15-ти век )

Ваш ред е колеги, знам че няма да ме разочаровате Big Grin Big Grin Big Grin
На шефа на митницата му писнало хората постоянно да говорят колко корумпирани са митничарите и колко пари са натрупали. Събрал един ден подчинените си и им казал:
- От утре да не съм видял някой да идва на работа с Мерцедес или БМВ. Всички ви искам с автобус!
На другия ден...
- Идиоти! Защо сте задръстили паркинга с автобуси!
Погледнато юридически, целувката е устен неформален договор за даване на долния етаж под наем. :dontknow: :dontknow: :dontknow: :downtown: :downtown: :downtown:
Танцът е вертикален израз на хоризонтални желания!!!
Червената шапчица, кьоркютук пияна, се търкаля в полето. До нея пасе една крава. Гледа кравата, колко й е лошо на Червената Шапчица, колко й е гадно, станало й жал, приближила се и шепне:
- Бедна Червена шапчице, виждам лошо ти е, да ти дам малко прясно мляко да си пийнеш!
Приближила се кравата и сложила вимето си в устата на Червената шапчица, а тя се провикнала:
- Момчета, момчета, по един, моля ви, по един…
Моля феминисктите да не четат това!!! Предупредих!!!

Как се нарича отвора при мъжа, чрез който ходи по голяма нужда ?!?
Отговор : Анус
А как се казва при жената?!?
Отговор : Бонус
100Y0 Wrote:Моля феминисктите да не четат това!!! Предупредих!!!

Как се нарича отвора при мъжа, чрез който ходи по голяма нужда ?!?
Отговор : Анус
А как се казва при жената?!?
Отговор : Бонус
Big Grin

Една мадама имала много малки цици, толкова малки, че изглеждали като две пъпки. Веднъж отишла на лекар, а той и изписал мехлем-да се маже... Мазала се тя ден, два, седмица, месец...И....накрая - и минали!
Жената има три периода в живота си: 1-ви:да тормози баща си;2-ри да тормози мъжа си;3-ти да тормози зет си.Наздраве на потърпевшите!
Посред нощ в домът на свещеник звъннал телефона попа чул глас:
-Ало изпратете 4-бутилки бира на адрес Гьорче Пешев 3 !
Попа :
-Господине аз съм свещеник .
-Ей попе какво правиш толкова късно по кръчмите бре ? Big Grin
- Десет презерватива, моля!
- А какви да бъдат? Бързи като Порше, красиви като BMW или надеждни, като Volvo?
- Абе, като джип да са, и без това ще се завират из дупките! :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Pages: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41