Волво Клуб - България

Full Version: Среща във Варна на 05.12.2010
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
Pages: 1 2 3
Здравейте Колеги, Приятели, Другари!
За всеобща изненада, рекох, аз,с благословията на Ръководството на Варненската секция на Клуба, да отпочна темата за предстоящата среща...
Простете на "иноземеца", ама съм нетърпелив да ви видя всички, там...

Часът и мястото на срещата са известни - срещата ще е както винаги от 13:00 на Паркинга на Терапията!

Спамът и всякакви други инсинуации са задължителни! Wink
Здравейте Колеги, Приятели, Другари!
За всеобща изненада, рекох, аз,с благословията на Ръководството на Варненската секция на Клуба, да отпочна темата за предстоящата среща...
Простете на "иноземеца", ама съм нетърпелив да ви видя всички, там...

Часът и мястото на срещата са известни - срещата ще е както винаги от 13:00 на Паркинга на Терапията!

Спамът и всякакви други инсинуации са задължителни! Wink
Еййййййййй добре че има кой да пусне тема, мързели с мързели Big Grin Big Grin Big Grin
Еййййййййй добре че има кой да пусне тема, мързели с мързели Big Grin Big Grin Big Grin
ico850 Wrote:Еййййййййй добре че има кой да пусне тема, мързели с мързели Big Grin Big Grin Big Grin
То не е до мързел,а до вдъхновение... Big Grin Big Grin Big Grin
ico850 Wrote:Еййййййййй добре че има кой да пусне тема, мързели с мързели Big Grin Big Grin Big Grin
То не е до мързел,а до вдъхновение... Big Grin Big Grin Big Grin
Ще се видим френд ,задължително :thumbup:
Ще се видим френд ,задължително :thumbup:
Аз ще отсъствам за малко и дано не се сърдите,ако отмъкна и капитан Мевдолинов със мене... Big Grin Big Grin Big Grin
Аз ще отсъствам за малко и дано не се сърдите,ако отмъкна и капитан Мевдолинов със мене... Big Grin Big Grin Big Grin
Pages: 1 2 3