Волво Клуб - България

Full Version: 460 turbo
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
Здравейте колеги, имам следния проблем, нещо оборотите ми пропадат когато сменям скоростите или когато е на едно место и поддам гас и като пусна педала пропадат до кум 7 8 стотин качват се до към 1и7стотин някой път иначе по често до към хиляда и 2 3ста .. много се нервирам ... и незнам какво да правя...и от какво може да е ! ? .. А иначе ми работи на 9и50 почти хиляда това нормално ли е щотот по книжка пише че тряя да работи на 850 !?

И другото което е за колегите които карат с турбо мотора нека споделят разхода си, в смисъл когато е студена колата и е студено като тръгват какво им показва на моментния разхот , зашотот моя кенеф ми показва стойности от порядъка на почти 20 дори на 1ва в 1и6 7стотин оборота , и после на 2 ра пак съшата работа и полудявам напрао раззхода сси е**ва майката...
Попринцип съм навил клапана който нагнетява въздух и съм вдигнал малко налягането на турбото , ама тва не трябва да има общо в моя случай!
Поздрави!
честит дебитомер или моторче за празен ход....дано да е второто! разход съм докарвал и до 35-40 с турбинирана бензинка Wink ..не беше волво но е идентично
Arrow