Волво Клуб - България

Full Version: Някой ако иска да пътуваме заедно до срещата?
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
Pages: 1 2
Понеже щах да ходя на сватба утре, но нещата се поразсъхнаха и ще я отложим за друг път и ще пътувам от София, та ако някой иска да се кооперираме и да ходиме с една кола, защото ще съм сам и ще ми е малко скучно.
Понеже щах да ходя на сватба утре, но нещата се поразсъхнаха и ще я отложим за друг път и ще пътувам от София, та ако някой иска да се кооперираме и да ходиме с една кола, защото ще съм сам и ще ми е малко скучно.
булката беглец??
или на младоженецът му е дошел акъла в главата Big Grin Big Grin
булката беглец??
или на младоженецът му е дошел акъла в главата Big Grin Big Grin
не точно, много народ се събираме и нашия чоевк ще ни събира по-късно. Няма да му се размине :-)
не точно, много народ се събираме и нашия чоевк ще ни събира по-късно. Няма да му се размине :-)

GT1

unicata Wrote:..... та ако някой иска да се кооперираме и да ходиме с една кола, защото ще съм сам и ще ми е малко скучно.

Така ли, Уни?
И аз ще съм сам, ноо...... няма да ми е скучно!
Сещай се защо! :toothy7:

GT1

unicata Wrote:..... та ако някой иска да се кооперираме и да ходиме с една кола, защото ще съм сам и ще ми е малко скучно.

Така ли, Уни?
И аз ще съм сам, ноо...... няма да ми е скучно!
Сещай се защо! :toothy7:
Калояне, да те вземем с нас за да не се лангъркаш сам Smile Аз ще съм с някой от семейството.
Калояне, да те вземем с нас за да не се лангъркаш сам Smile Аз ще съм с някой от семейството.
Pages: 1 2