Волво Клуб - България

Full Version: Окабеляване на усилвател
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
Привет колеги,
тези дни се сдобих с усилвател и туба 8) . Нямам проблем с връзването на системата, но пускането на кабелите през купето ме притеснява. Волвака е модел 440. Бих ви бил много благодарен ако дадете някакви идеи от къде да пусна кабелите и или ми приложите диаграми за сглобката на таблото.
Благодаря предварително Smile
Аз лично си пуснах захранващия кабел през дупка между мотора и купето. После над педалите и под страничните пластмаси долу при вратите. Маса си взех от ключалката на багажника 8)
Дупката, където минава жилото за скоростометъра!
Аз си го пуснах под кората на калника и оттам към прага на шофиорската врата.
а така
ам.. и аз имах тоя проблем иии 1 вият път направих една цигания ... под купето със тръби със един дебел кабел - абе циганска работа Big Grin Big Grin Big Grin
окей Smile
после си купих туба и исках всичко да ми е идеално и се изхвърлих да дам на тоя от технополис (който е яко забозил)
да ми прокара кабела
видях целият процес !!!!!
върза го от акомулатора и от там по улеите и излиза при ъъъъ как да го обясня ... където е динамото за чистачките
от там го вкара вътре към купето(има тампон през,който минават кабели за към купето) и излезна над педалите Smile ще направя снимки за по нагледно нооо в момента няма да успея да ги кача Smile

нз дали съм бил полезен Smile
Така беше при мен
Успех !