Волво Клуб - България

Full Version: Среща София 26.12.2010 ?
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
Ще има ли среща....или няма да има среща? Иначе казано....ще присъства ли някой, освен мен? То и аз не съм сигурен....но се надявам времето да е с мен и да мога да поразходя ламята.....след 2 седмици застой Big Grin
Ние сме си в София,и може да дойдем Smile
Къде предлагаш да направим срещата Стефчо :wink:
Е гледай сега.....сефте пускам тема за среща Big Grin Big Grin Big Grin Предлагам срещата да е на паркинга пред НИМ от 12:00 Wink
Досега винаги - зиме, лете , в студ и пек срещите в София са били последната неделя от месеца около обяд на Камбаните , в началото а малко по-късно все на НИМ. Просто така си стана традиция. Каквито и забежки и инициативи да е имало пак и отново и винаги са идвали фенове на тези дати и тези места. Така, че последната неделя от месеца е 26 декември и който е наблизо, иска, има желание и възможност да заповяда на НИМ от 12 часа. Може да е за 10тина минути ама важното е да се отчетем.
sasho_s40 Wrote:Досега винаги - зиме, лете , в студ и пек срещите в София са били последната неделя от месеца около обяд на Камбаните , в началото а малко по-късно все на НИМ. Просто така си стана традиция. Каквито и забежки и инициативи да е имало пак и отново и винаги са идвали фенове на тези дати и тези места. Така, че последната неделя от месеца е 26 декември и който е наблизо, иска, има желание и възможност да заповяда на НИМ от 12 часа. Може да е за 10тина минути ама важното е да се отчетем.
Явно колегите, които обикновено пускат темата за срещата нещо са се отплеснали покрай...... празниците Smile То е ясно че все някой ще отиде, но е коректно да се отчете във форума...може случайно да има нов съфорумник, който да не знае Wink
колеги идва ми се и на мен , амааа съм на работа