Волво Клуб - България

Full Version: Стефановден е! :)) Честито на всички именници :)))
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
Ами гледам, че няма отворена тема та аз да честитя на всички, които имат имен ден днес!
А това са: Стефан, Стефанка, Стефания, Стефко, Стефка, Стоил, Станимир, Стоян, Стоянка, Венцислав, Венцислава, Цанко, Цанка, Китан, Китана, Венко, Венка, Стоимен, Стоимена, Стоичко, Фани. Smile)
Честит имен ден на Станимир(Stanchoni) и Стефан (stefpetkov)! С пожелания за много сбъднати мечти тип "Volvo" Big Grin .. и много шведки( хайде те са по желание Big Grin ) Big Grin Много щастие, здраве и късмет Smile) И весело изкарване на празника! Smile)))))
Нека ако пропускам някой от форума да се чувства поздравен..а пък шведки има за всички! Big Grin Smile)))
Айде да им е честито името и да не забравят да почерпят? Наздраве!
Честито на всички именници. Наздраве! [attachment=13149]
Ехх ,Стефчовци и Стефании,пак ли ви се падна ред да черпите.Да сте живи и здрави,а другото от самосебе си ще се нареди.

Сега седнете и маса заформете.
Полейте името и хубавия ден.
С приятели мигът си споделете
и по едничко,виртуалничко от мен.
Big Grin
да сте живи и здрави!
наздраве и от мен
Честит празник на всички колеги и колежки от форума, празнуващи днес!!! Да сте живи и здрави и безаварийно шофиране с любимата марка!!! Наздраве!!!
Благодаря ви и на вас всичко най-хубаво
Благодаря ви колеги! Живи и здрави и наздраве! ::beer::
Честито на всички именници Smile Да си носите имената с гордост и здраве Smile