Волво Клуб - България

Full Version: Проблем с VOLVO S40
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
Помогнете малко моля!На таблото ми светна една лампичка (задраскана количка) колата е бензин и газ.
Задрасканата кола е имобилайзера. В ключа има чип, ако не го разпознае не може да запали. Кога светва, мига ли, гасне ли?
В тази тема е говорено много за въпросната лампа - лампа "задраскана кола".
Приятно четене и УСПЕХ.
Да не пускам нова тема.. Зимата ми се счупи пластмасата на единия от ключовете. За какви пари говорим за да го оправя? Ако знае някой?
Иначе колата (поне мойта) пали само с ключа но пластмасата трябва да е най-много 10-20см от ключа Tongue
Разрязваш пластмасата с нож и вадиш чипа. След това при ключар си правиш нов ключ от заготовка за чип и монтираш стария чип в заготовката.
Здравеите колеги имам проблем с моито s40 1.8i 115кс. паленето сутрин е трудно пали като на 2-3 цилиндара после през деня няма проблем пали добре.Благодаря ви.
markov Wrote:Здравеите колеги имам проблем с моито s40 1.8i 115кс. паленето сутрин е трудно пали като на 2-3 цилиндара после през деня няма проблем пали добре.Благодаря ви.

Това пък какво общо има с темата?! По добре си пусни нова тема.

Иначе има много възможности. Правил ли си нещо досега, смяна на свещи, кабели, има ли газова?
Проблема може да е от слаб акумулатор или от стартера също.