Волво Клуб - България

Full Version: Кажете за багажника на V70
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
Pages: 1 2
Здравейте колеги,

Моля ви, знае ли някой дали е трудно да се поправи вратата на багажника на В70, защото не се вдига.
Питам, защото съм пред покупка на волво с такава повреда и не знам в рамките на колко пари може да се поправи.
Ще съм много благодарен за вашата веща информация Smile
Какво значи "не се вдига" - колата е блъскана и вратата е заяла в криви тенекии или просто не може да бъде отключена?
Благодаря за бързото включване. Не, не е удряна, отключва се също, но трябва с ръка да я вдигаш и подпираш, че иначе пада, все едно пружината, която опъва, за да се вдигне или жило ли е, какво е, е скъсано....
svetulkin Wrote:Благодаря за бързото включване. Не, не е удряна, отключва се също, но трябва с ръка да я вдигаш и подпираш, че иначе пада, все едно пружината, която опъва, за да се вдигне или жило ли е, какво е, е скъсано....
Има две амортисьорчета - те са отговорни за падането на 5-та врата, струват между 25-30лв./бр. Big Grin Big Grin Big Grin
<!-- m --><a class="postlink" href="http://www.youtube.com/watch?v=xHBcuzI-4kY&feature=player_embedded" onclick="window.open(this.href);return false;">http://www.youtube.com/watch?v=xHBcuzI- ... r_embedded</a><!-- m -->

Smile И мен ме чака тая процедура като падне температурата под 0 и доста често ме праска по гърба Smile
колега аз един ден на моето в70 нямаше какво да правя и за около 10-15 мин разглобих целия багажник.лесно се сменят амортисьорчетата.купуваи смело
Златни сте, много ви благодаря Smile
Можеш ли детайлно да обясниш как става разглобяването,колега,че и на мен ми предстои смяна
След успешно извършената от мен процедура искам да споделя да внимавате при свалянето на корите. Малко трудно се откачат и могат да се счупят, ако са по-спечени. Оня в моргата, докато ги сваляше, за да взема амортесьорчетата, без да иска ги строши на две. И още нещо: внимавайте да не скъсате жиците за лампата на централната кора.

Между другото по обратния начин за мен бе по лесно - първо вътрешната , после външната частна амортесьорчето. И поставянето - съответно: първо външната, после вътрешната.
Pages: 1 2