Волво Клуб - България

Full Version: Добър сервиз за Волво в Плевен?
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
Здравейте колеги, питането ми е предимно към мойте съграждани (гр. Плевен), къде мога да си закарам колата при някой който наистина разбира от Волво.
Изчезна ми задната скорост , закарах си колата на майстор, той каза че е от скоростната кутия. Когато я отвори се оказа, че не е от нея, а от скоростният лост. Регулира го колата уж се оправи и на другия ден ми блокира скоростната кутия! Отнася се за Волво в40 1.8 бензин
По спомени от каквото съм чел случайно - имаше някаква врътка с втулките на скоростния лост и ако не се лъжа в МП беше доста тънка процедурата. Smile
Мото-Пфое Плевен!!! упер коректни са и цените не са толкова високи, колкото си мислиш Smile
Здр.колеги.Да ,колегата е прав ,не е лошо да провериш какво ще ти кажат в МП и за проблема ,и за парите.Аз лично ходя в ЕЛМИРА (До Практикер),но за смяна на консумативи.Успех.

Поздрави!!!
oXeL S40` Wrote:Здр.колеги.Да ,колегата е прав ,не е лошо да провериш какво ще ти кажат в МП и за проблема ,и за парите.Аз лично ходя в ЕЛМИРА (До Практикер),но за смяна на консумативи.Успех.

Поздрави!!!

Колега в Мото-Пфое в Плевен смяна на масло и филтри (5W30 4l) и труда е под 100 лв. с консумативи на Volvo Cars. Защо ти е да ходиш в Елмира? Там цените не са по-ниски, а и за качеството на обслужване съм чувал противоречиви мнения.
angel.georgiev Wrote:
oXeL S40` Wrote:Здр.колеги.Да ,колегата е прав ,не е лошо да провериш какво ще ти кажат в МП и за проблема ,и за парите.Аз лично ходя в ЕЛМИРА (До Практикер),но за смяна на консумативи.Успех.

Поздрави!!!

Колега в Мото-Пфое в Плевен смяна на масло и филтри (5W30 4l) и труда е под 100 лв. с консумативи на Volvo Cars. Защо ти е да ходиш в Елмира? Там цените не са по-ниски, а и за качеството на обслужване съм чувал противоречиви мнения.

Здр.колега.Специално за тези консумативи не съм гледал в МП ,но ако е така наистина, явно завбъдеще ще се възползвам,а относно ЕЛМИРАТА ходя там само като се прибера в БГ и то не ,че са много добри (даже малко ме дразнят ,защото се правят на големи отворковци Smile ), а защото незнам някой по-добър,а за МП съм чувал ,че е скъпичко.

Поздрави на Плевен Smile !!!