Волво Клуб - България

Full Version: Среща Русе 30-Януари
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
Pages: 1 2
Дойде време и за първата официална среща през новата година Smile
Дата: 30.01.2011
Час: 12:00
Място: Паркинга на МЕТРО
Предполагам МЕТРО.
ок.там сме
Аз ще нося молби за желащите (предполагам, че и Кангалов ще има, но нека да има). Да напомня за членски внос.
А след това къде искате да се "скрием" на топло?
все едно къде ще се скрием.важното е да е топло че го дават студ и валежи от сняг.нека някой ако има идея да каже.поздрави
Здравейте . Някой има ли идея какво се случва с барчето на телевизионната кула? Само питам. :wink:
Почива си от ... няколко години Sad
Скромна група от ентусиасти,ще подкрепи срещата,където и да е.До 12 на Метро.
Ей това е приказка Smile
Такаааааа идвайки сутринта към работа колата показваше -6 градуса... лошоооо
Идеята ми е, понеже е студено а много хора дори и не влизат да прочетат тук, а си знаят репликата "Последната неделя от месеца, 12:00 на МЕТРО" да си се съберем там и по най-бързия начин и да отлитаме към "топлите страни" преди да сме станали на снежни човеци. Това ОК, но какво ще стане със закъснелите.....
Затова предлагам още тук да се каже къде ще се ходи след това. Имам една идея за студентските барчета. Мотиф например. По дължината на улицата все ще се намерят достатъчно места за паркиране. Верно, може и сигурно няма да ни върже да ги подредим една до друга, но нали на метро ще си направим снимките...
Pages: 1 2