Волво Клуб - България

Full Version: пласмасов накрайник на бронята волво s40 1997
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
Pages: 1 2 3
от къде мога да намеря този кмплект с накрайници по предната и задната броня за волвото ми.те са черни пласмасови в левия и десен край на предната и задна броня.ще съм Ви много блогодарен колеги ако ми помогните аз дори ни знам как се наричат пък в интернет не знам какво да напиша за да ги видя дали се продават без броните ако някай знае къде мога да ги открия и на каква цена моля да ми даде линк.

блогодаря предварително :?
Ем и аз нз как се водят добавка под бронята или спойлерче ,виж в раздел продава от някое волво с/в40 на части ,от някоя морка и така :wink:
Това, което е посочено на снимката е липсваща дясна част на преден "нож". Същия се състои от три части-лява, централна и дясна. Търси се по моргите и цената е според зависи . Успех !!!
100Y0 Wrote:Това, което е посочено на снимката е липсваща дясна част на преден "нож". Същия се състои от три части-лява, централна и дясна. Търси се по моргите и цената е според зависи . Успех !!!


благодаря ти колега тук ще ме улесниш доста в търсенето
все пак ако знае някой къде да си го намеря онлайн ще съм благодарен Smile
Забравих да кажа.По принцип се захващат за бронята със стоманени щипки, но ако ги няма не се притеснявай.
С горещо лепило също става и се захващат доста здраво. Приятна вечер.
100Y0 Wrote:Забравих да кажа.По принцип се захващат за бронята със стоманени щипки, но ако ги няма не се притеснявай.
С горещо лепило също става и се захващат доста здраво. Приятна вечер.

блогодаря ти много за информацията колега а за тези щипки мисля че са още на бронята защотото парчето не е паднало от самосебе си а мисля че е откъртено от някой който е имал и той нужда от него Smile
ivan_yochev Wrote:
100Y0 Wrote:Забравих да кажа.По принцип се захващат за бронята със стоманени щипки, но ако ги няма не се притеснявай.
С горещо лепило също става и се захващат доста здраво. Приятна вечер.

блогодаря ти много за информацията колега а за тези щипки мисля че са още на бронята защотото парчето не е паднало от самосебе си а мисля че е откъртено от някой който е имал и той нужда от него Smile

Това си е дясната част на спойлера на предната броня. Закрепва се с метални щипки в горната си част.....те се защракват в бронята и с болтчета отдолу ....мисля че бяха 2 (самата долна част на спойлера влиза между бронята и кората под бронята). Ако долната част е здрава, няма проблеми горните щипки да липсват....по моят няма нито една Big Grin
ivan_yochev Wrote:все пак ако знае някой къде да си го намеря онлайн ще съм благодарен Smile


Има ги и в Мото Пфое, но цената няма да ти хареса.Търси от автоморга.......
Жалко, че не си запазих задната броня.Остана в майстора, който ми я смени.Иначе щях да ти дам всички ножове на задната броня, която счупих при ПТП.
колко е цената колега можеш ли да ми помотнеш с линк или поне цена за комплект да ми кажеш Sad Smile блогодаря предварително Wink
Pages: 1 2 3