Волво Клуб - България

Full Version: Въглероден офсет -идея от Варна
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
Pages: 1 2
Една не до там Волво идея но от Волво идеалисти -Идеята е следната; Предлагам на варненци а защо не и на съфорумците от другите градове да съберем парички , закупим и засадим дръвче в ;Морска градина,парк Владислав Варненчик,Еко парка на Дружба или друго място.Така всеки участвал, минавайки покрай дървото (след време) ще има повод за гордост. Smile
Дано идеята ви хареса и регионалните представители поемат инициативата за осъществяването и. Другият месец е подходящ за засаждането. :wink:
Идеята е много добра и може да се осъществи и в други краища на страната.Подкрепям я напълно. Това е нещо, което ще остане и за следващите поколения.
Идея такава имаше ,за първата среща на Пазарджишка област.Но от горското казаха,че периода не е подходящ за засаждане на Бор и го отложихме.
Идеята е отлична само да се постопли за да се хване дръвчето.
Kangalov Wrote:Идея такава имаше ,за първата среща на Пазарджишка област.Но от горското казаха,че периода не е подходящ за засаждане на Бор и го отложихме.
Confusedpam1: Confusedpam1: А идеята за засаждане на борче в задното дворче, одобрява ли се :roll:

по темата, т'ва с засаждането на дръвчета , беше едно времешен, комунистически ентусиазъм, пуснат като пръдня из гащи, от другарите комсомолци Big Grin ..или така да се каже .."две праскови посях и две череши" :lol: :lol:
Идеята ти е прекрасна Мите Smile ,аз подкрепям начинанието, и се ангажирам да помогна с каквото трябва Smile

"ЗАЕДНО МОЖЕМ ПОВЕЧЕ" :wink:
Кажете какво дърво трябва/искате да вземем и ми кажете - мой много близък работи във фирма за озеленяване, така че ще имаме най-доброто....
Уфффф, ама защо пиша, след като утре ще дойда в гаража и ще говорим ........ Big Grin
npackoBko Wrote:Кажете какво дърво трябва/искате да вземем и ми кажете - мой много близък работи във фирма за озеленяване, така че ще имаме най-доброто....
Уфффф, ама защо пиша, след като утре ще дойда в гаража и ще говорим ........ Big Grin

То е ясно ти какво дърво ще предложиш, ама гледай да дава повече плод, че да сварим и прасковена ракия Big Grin
100Y0 Wrote:
npackoBko Wrote:Кажете какво дърво трябва/искате да вземем и ми кажете - мой много близък работи във фирма за озеленяване, така че ще имаме най-доброто....
Уфффф, ама защо пиша, след като утре ще дойда в гаража и ще говорим ........ Big Grin

То е ясно ти какво дърво ще предложиш, ама гледай да дава повече плод, че да сварим и прасковена ракия Big Grin

Бате Стойо, виждаш ли каква конспирация се завързва тука Big Grin Big Grin Big Grin "много близък познат" - хайде, хайде :wink: :wink: :wink:
П.П. Збравих да кажа, че подкрепям идеята на Митака.
Здравейте колеги.Всеки човек трябва да засади поне едно дърво,през живота си.Иначе напразно е тъпкал земята под краката си. Нека пролет запука,време за садене,ще дойде :wink:
Pages: 1 2