Волво Клуб - България

Full Version: Продавам 960, 850, 740 на части
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
Pages: 1 2 3 4 5 6 7 8
960 2.5 24V 1996. има всичко без предни седалки и теглич цвят син
850 2.0 10V 1996. има всичко без телич кора на багажника
740 2.3 картбуратор 1985, кожен салон , клима, 4 ел стъкла, ел огледала. двигател b230f, Американско изпълнение. Има някой части за него утре ще има и снимки
тел 0896891278 Тодор
Да ти се намира алтернатор околу 100А с двоина шайба за трапецовиден ремък и да е на народни цени?
имаш л.с
Извинявам се бях за малко в болница и се позабавих със снимките.
Ако може да ги сложите във старата тема.
<!-- l --><a class="postlink-local" href="http://www.volvoclub-bg.com/forum/viewtopic.php?f=12&t=13900" onclick="window.open(this.href);return false;">viewtopic.php?f=12&t=13900</a><!-- l -->
Колега как са ти предните спирачни дискове ? Ако може цена и снимки и за двата .
Динамото на снимката върху мотора е вече продадено на колегата "killara",да го ползва дълго и безаварийно. За предните спирачни дискове сме се разбрали по телефона
Здравей колко искаш за горния маркуч от радиатора до двигателя ? имаш ли ключето за заден десен прозорец което седи на шофьорската врата ? и ако се разбереме направо ми ги пусни с фаровете и мигачите
ето малко снимки отдолу на 960.Това се виждаше отдолу
колега да те помоля нещо, можеш ли да снимаш парното на 850-то, става въпрос за цялата конзола във купето посредата където е радиаторчето за парното(най-вече от към радиаторчето) за да ти кажа какво ми трябва. Благодаря предварително
Pages: 1 2 3 4 5 6 7 8