Волво Клуб - България

Full Version: Среща - Стара Загора - 13.02.2011г.
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
Pages: 1 2 3 4 5
Колеги, приятели и фенове на Волво от близо и далеч заповядайте на месечната среща в Стара Загора на 13.02.2011г. на паркинга на стадион Берое от 12ч. Засега не сме решили къде ще ходим след стадиона, така че идеи и "матрял" всякакъв се приема охотно. Можем да решим и на място къде ще отидем.
валентинки ще се разменят ли, или ще се наблегне на зарезанките Tongue Big Grin :wink:
gadnia_metal Wrote:валентинки ще се разменят ли, или ще се наблегне на зарезанките Tongue Big Grin :wink:


Ти ела с компания пък ще видим, Заралии не сме свидливи, ще има за всекиго по нещо :wink: . :partyman: Confusedupz: Heart
Нека купона започне...сега! ;-) <!-- m --><a class="postlink" href="http://www.youtube.com/watch?v=wpjg4KFhEGY&feature=related" onclick="window.open(this.href);return false;">http://www.youtube.com/watch?v=wpjg4KFh ... re=related</a><!-- m --> На оцелелите след купона им пожелавам валентинка за релакс от купона. Big Grin
Да отидем на същото място,ако няма друго предложение-беше спокойно ,топло и уютно ...
Има хубава стена за снимки на ненасниманите ... Big Grin
Колегите, които платиха членски внос януари ще си получат новите членски карти,включително новоприетият
Антон Тодоров ...
Много моля Петър Ангелов ,Милен Петров и Златко Вълчанов да ми се обадят на 0888707877 за доуточняване на данни
Пишете ме и мен .Точен както винаги..... Tongue
gadnia_metal Wrote:валентинки ще се разменят ли, или ще се наблегне на зарезанките Tongue Big Grin :wink:

Ако има размяна на Валентинки,можете спокойно да ме ползвате... Big Grin Big Grin Big Grin
Kangalov Wrote:
gadnia_metal Wrote:валентинки ще се разменят ли, или ще се наблегне на зарезанките Tongue Big Grin :wink:

Ако има размяна на Валентинки,можете спокойно да ме ползвате... Big Grin Big Grin Big Grin

Вальо амчи да та вземем Big Grin , ама не вярвам Варненските "аверчета" да те изтърват и пуснат тъй лесно, а дори и да стане това се съмнявам че ще можем да платим цената за теб :wink: . Big Grin Поне на мен не ми е по възможностите де Big Grin .
И ние от пазарджик ще ви посесетим
Казанлък и Пловдив ...как сте с плановете ?
Да направим една по- голяма сбирка ?
И всеки ,който има път през града ...Smile
Pages: 1 2 3 4 5