Волво Клуб - България

Full Version: Фабрична навигация, AUX, TV тунер, GSM и всичко за тях
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
Pages: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12
Точно този клип гледах и аз и си мисля че е добър вариант, но нека се изкажат и по-знаещите от мен.
За различните таблети има различни подходи, Точно за този не съм чел, но 80% от случаите има решения. Да не забравяме че за доста хора е по-интересен процесът на проектиране и изграждане на подобни системи, отколкото последващото им ползване.
Друг факт е също, че ако веднъж си го правил, ще го правиш на всяка следваща Smile
Здравейте от няколко дена съм горд собственик на С60 с фабрична навигация.
Но засега този екран отпред стои само за красота Big Grin
Имам ДВД диск за навигацията обаче нещо дава грешка и не може да я зареди, дава Диск ерор,до колкото разбрах и без това няма карта за българия.
Прочетох повечето мнения и има решение със смяна на диспея с таблет обаче нещо не ме радва този вариант.

Има ли някакъв вариант да гледам клипове на дисплея през флашка , какво устройстово е нужно и от къде мога да го взема.
Видях че има декодер за телевизия и някой имат вариант за четене от флашка , но не знам дали ще стане. http://olx.bg/ad/avtomobilen-tsifrov-dek...f9201bd82b

То и само телевизията да тръгне пак съм доволен :mrgreen:

Има ли някой на който да му работи телевизията или да може да пуска файлове от флашка без да е сменял дисплея.
Колеги , собственик съм на S80 2000 година , със фабрична навигация , без ТВ тунер и аудио система HU-801 със dolby съраунда , въпросът ми е възможно ли е след като сложих емулатор на CD changer , като yatour е , само че друга марка беше , чието име не помня , навигацията ми да спре да се показва с копчетата от волана , не я ползвам , не я бях пробвал от преди да сложа въпросната "джиджавка" , но исках да покажа на един колега как излиза и се прибира и не излезе , от седмица насам ме гложди този въпрос , проверявах за хлабави връзки в багажника , по чейнджърите - няма такива , та не знам съвпадение ли е или наистина с този емулатор , не мога да я "ползвам" ? Другият ми въпрос е , Tisho докъде стигна с модернизацията на навигацията и възможно ли е модернизиране и на моята със андроид и тъч скрийн , та да мога да и се радвам пълноценно? Благодаря предварително Smile
kontrabant Wrote:Колеги , собственик съм на S80 2000 година , със фабрична навигация , без ТВ тунер и аудио система HU-801 със dolby съраунда , въпросът ми е възможно ли е след като сложих емулатор на CD changer , като yatour е , само че друга марка беше , чието име не помня , навигацията ми да спре да се показва с копчетата от волана , не я ползвам , не я бях пробвал от преди да сложа въпросната "джиджавка" , но исках да покажа на един колега как излиза и се прибира и не излезе , от седмица насам ме гложди този въпрос , проверявах за хлабави връзки в багажника , по чейнджърите - няма такива , та не знам съвпадение ли е или наистина с този емулатор , не мога да я "ползвам" ? Другият ми въпрос е , Tisho докъде стигна с модернизацията на навигацията и възможно ли е модернизиране и на моята със андроид и тъч скрийн , та да мога да и се радвам пълноценно? Благодаря предварително Smile


По първия въпрос - нормално явление. прекъснали сте някоя връзка към навигацията. Например кабела който излиза от радиото и отива до навигацията. Wink
По втория - да може да стане, но не е хич евтино. Каква ти е навигацията с DVD или с CD-та?
CD-та Smile
Здравейте
Вдигам темата с цел, ако на някои му потрябва навигация за V50 VOLVO RTI - 2015 - EUROPE (MMM/P2001)
Ето линк за исо файла: <!-- m --><a class="postlink" href="https://mega.nz/#F!hFEA1K6a!NnpGf2LS3WEVEvyK0iC_uw">https://mega.nz/#F!hFEA1K6a!NnpGf2LS3WEVEvyK0iC_uw</a><!-- m -->
Ако има проблеми ми пишете.
Този диск е диск "B" и съдържа карти
B DVD:
Austria, Belgium Czech Republic, Denmark, Finland, Germany, Luxembourg, Netherlands, Norway, Poland, Slovakia Repbublic, Sweden
Ще сваля и "C" в който е гърция, като по-честа дестинация в последно време за Българи.

Ще се радвам, ако някои ми обясни как точно да си запиша диска, понеже не успях да намеря такова обяснение.
Купил съм двуслоен ДВД диск. След разархивиране на рар файловете имам два iso файла единия е 6.7гиги другия е 44мб. и двата ли трябва да се запишат? С коя опция на нерото, скорост?
Благодарности
Здравейте,
Все пак се пробвах да запиша диска и не го чете, но по-интереснето е че намерих оригинален диск в колата и него също не го чете!
Идеи къде може да е проблема?
Tisho Wrote:
kontrabant Wrote:Колеги , собственик съм на S80 2000 година , със фабрична навигация , без ТВ тунер и аудио система HU-801 със dolby съраунда , въпросът ми е възможно ли е след като сложих емулатор на CD changer , като yatour е , само че друга марка беше , чието име не помня , навигацията ми да спре да се показва с копчетата от волана , не я ползвам , не я бях пробвал от преди да сложа въпросната "джиджавка" , но исках да покажа на един колега как излиза и се прибира и не излезе , от седмица насам ме гложди този въпрос , проверявах за хлабави връзки в багажника , по чейнджърите - няма такива , та не знам съвпадение ли е или наистина с този емулатор , не мога да я "ползвам" ? Другият ми въпрос е , Tisho докъде стигна с модернизацията на навигацията и възможно ли е модернизиране и на моята със андроид и тъч скрийн , та да мога да и се радвам пълноценно? Благодаря предварително Smile


По първия въпрос - нормално явление. прекъснали сте някоя връзка към навигацията. Например кабела който излиза от радиото и отива до навигацията. Wink
По втория - да може да стане, но не е хич евтино. Каква ти е навигацията с DVD или с CD-та?


Какво имаш в предвид под не е хич евтино , малко по-конкретно ? :ш
flairplayer Wrote:Здравейте
Вдигам темата с цел, ако на някои му потрябва навигация за V50 VOLVO RTI - 2015 - EUROPE (MMM/P2001)
Ето линк за исо файла: <!-- m --><a class="postlink" href="https://mega.nz/#F!hFEA1K6a!NnpGf2LS3WEVEvyK0iC_uw">https://mega.nz/#F!hFEA1K6a!NnpGf2LS3WEVEvyK0iC_uw</a><!-- m -->
Ако има проблеми ми пишете.
Този диск е диск "B" и съдържа карти
B DVD:
Austria, Belgium Czech Republic, Denmark, Finland, Germany, Luxembourg, Netherlands, Norway, Poland, Slovakia Repbublic, Sweden
Ще сваля и "C" в който е гърция, като по-честа дестинация в последно време за Българи.

Ще се радвам, ако някои ми обясни как точно да си запиша диска, понеже не успях да намеря такова обяснение.
Купил съм двуслоен ДВД диск. След разархивиране на рар файловете имам два iso файла единия е 6.7гиги другия е 44мб. и двата ли трябва да се запишат? С коя опция на нерото, скорост?
Благодарности
Същото го теглих от друго място преди няколко месеца и го записах с NERO Express --> Disk Image or Saved Project --> и му дадох .iso файла. При мен се чете без забележки.
flairplayer Wrote:Здравейте,
Все пак се пробвах да запиша диска и не го чете, но по-интереснето е че намерих оригинален диск в колата и него също не го чете!
Идеи къде може да е проблема?
Затвори ли капачето на устройството в жабката?
Pages: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12