Волво Клуб - България

Full Version: Привет от мен (новя съфорумник) :)
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
Здравейте,

от около месец съм горд собственик на Volvo V40 - първата ми по-сериозна кола. От години исках да се сдобия с такова возило,но чак сега ми се отдаде възможност да сменя Полото с нея Smile

Та по същество. Искам да Ви кажа едно голяма ЗДРАВЕЙТЕ от мен и да Ви поздравя за хубавия форум,от който се радвам,че вече съм част Smile

Поздрави!
Добре дошъл в семейството на VOLVO колега и много безаварийни километри със шведа.Невероятен автомобил.Качи една снимчица да му се порадваме и ние.
:hello2:
Алоха
Честито и от мен колега.Бъди сигурен че си направил превилния избор.Дай повече инфо за колата,екстри и т.н.Поздрави!
Ами колата е 1.9 ТД 115k.c. D4192T3 мотор. Сребриста на цвят. Като екстри има климатроник,ел.стъкла,ел.огледала,централно,аларама....обичайните неща за тези коли (поне с такова впечатление останах докато избирах). Има си и фабрична аудио система (на която много се радвам).
Като цяло много ме гъделичкат някакви такива малки неща като това как плавно се пускат и гасят лампите в купето,лампичката която ти свети в краката като влизаш,таблото,возията абе всичко... За повечето от вас може да звуча смешно,защото отдавна сте взели тези неща за даденост,но за мен това е ново и много приятно имайки предвид,че допреди месец-два карах поло а преди това голф 2 и рено 19.... Smile

Трябва да намеря време да я снимам,защото всеки път като имам такова навън е тъмно Big Grin

Поздрави!
Много да й се раздваш.
Добавка относно присъствието ти при нас. Посочи в профила си от кой град си и си сложи един подпис със съдържание:
VOLVO V40 1.9 TD 115k.c. D4192T3 2001 год.
Така при бъдещи въпроси свързани с автомобила ти, ако по някаква причина си забравил да ни припомниш каква ти е колата всички ще можем просто да погледнем и да си спестим разтакаването с излишни въпроси, а да пристъпим направо към съветите.
Още нещо заповядай на някоя сбирка (според населеното ти място), а пък туко-виж си решил да станеш пълноправен клубен ЧЛЕН Smile
УСПЕХ
yuckuJackD Wrote:Много да й се раздваш.
Добавка относно присъствието ти при нас. Посочи в профила си от кой град си и си сложи един подпис със съдържание:
VOLVO V40 1.9 TD 115k.c. D4192T3 2001 год.
Така при бъдещи въпроси свързани с автомобила ти, ако по някаква причина си забравил да ни припомниш каква ти е колата всички ще можем просто да погледнем и да си спестим разтакаването с излишни въпроси, а да пристъпим направо към съветите.
Още нещо заповядай на някоя сбирка (според населеното ти място), а пък туко-виж си решил да станеш пълноправен клубен ЧЛЕН Smile
УСПЕХ

Даааа ето какво бях забравил снощи докато четох правилатааа... ще поправя грешката,благодаря!

Относно сбирките определено имам желание да ги посещавам. Ще се запозная по-обстойно с темите в които се организират и ще се "джойнна" Smile ,а относно членството в клуба би било много хубаво по-натам като Ви поопозная като колектив и вие мен да си подам молбата Smile

Поздрави!
tisho_v40 Wrote:Даааа ето какво бях забравил снощи докато четох правилатааа..

Това е правилната първа стъпка колега,за което мога да ти кажа БРАВО Smile

tisho_v40 Wrote:Относно сбирките определено имам желание да ги посещавам.

Срещите в София се провеждат всяка последна неделя от месеца,пред паркинга на НИМ,този месец датата ще е 27.02....,и може да дойдеш да се запознаем :wink:

tisho_v40 Wrote:относно членството в клуба би било много хубаво по-натам като Ви поопозная като колектив и вие мен да си подам молбата

А за членство.... Smile като прецениш че ти е дошло времето...,сам ще си кажеш :wink:
Поздрави от мен,и добре си дошъл сред нас!
Благодаря Smile

За срещата този месец надали ще успея,но за следващия ще се постарая... Smile

Поздрави!