Волво Клуб - България

Full Version: каре
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
А здрасти на всички!
Момченца и момиченца,я кажете как се сменя каренцето на курмилния прът дето прай долу връзка с рейката. Big Grin
Оказа се ,че е разбито и требе да го сменя.
Моля Ви, ака има някакви особености при демонтажа и монтажа да ги споделите!Също и от къде мога да закупя въпросното каренце.

Аааа...модела е 460, 93 набор.
biser.or Wrote:А здрасти на всички!
Момченца и момиченца,я кажете как се сменя каренцето на курмилния прът дето прай долу връзка с рейката. Big Grin
Оказа се ,че е разбито и требе да го сменя.
Моля Ви, ака има някакви особености при демонтажа и монтажа да ги споделите!Също и от къде мога да закупя въпросното каренце.

Аааа...модела е 460, 93 набор.

здравей..аз купих такова ново за 40 лв -сменя се трудно защото е на трудно място -по късно ще се опитам да кача снимка
andro440 Wrote:
biser.or Wrote:А здрасти на всички!
Момченца и момиченца,я кажете как се сменя каренцето на курмилния прът дето прай долу връзка с рейката. Big Grin
Оказа се ,че е разбито и требе да го сменя.
Моля Ви, ака има някакви особености при демонтажа и монтажа да ги споделите!Също и от къде мога да закупя въпросното каренце.

Аааа...модела е 460, 93 набор.

здравей..аз купих такова ново за 40 лв -сменя се трудно защото е на трудно място -по късно ще се опитам да кача снимка
[attachment=17239]
Аз мисля, че го имам тва каренце ако се интересуваш пиши!