Волво Клуб - България

Full Version: Тема за предложения...всякакви!
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
Pages: 1 2 3 4 5 6 7
Здавейте колеги Smile
Това е темата ,в която всеки може да сподели идея всякаква Smile ,всичко свързано със Форумния ни живот...,какво Ви харесва-какво не... :wink: ,какво да променим за да се чувстваме по-комфортно,и по-уютно тук... :wink:

Arrow
Предлагам да предлагаме!
Кире. Искам да споделя мнение спрямо теб и клубния живот. Много ми харесва досега как водиш клубния(Форумен )живот но ми се струват малко пресилени резките смъмряния на хората с по няколко поста които все още не са се ориентирали или нямат опит в форумите.(просто не ми направи добро впечатление) Иначе не бих се бъркал. Това се прави и от още няколко модератори. Ще предложа неща които съм нахвърлял още преди време и не претендирам да се приемат, тъй като имах намерение да ги обсъдя със Варненските доаиени и ги систематизирам по добре. Така че ето ви малко суров материал.

Предложения за развитие на клуба

1. Първа неделя от годината - ( Рожден ден на клуб Волво България клон Варна)
- Самоотчет ( с няколко думи да се акцентира на дейността от изминалата година )
- Тържествено разрязване на торта
-
-
2. Издаване на годишен вестник,"диплянка"
- Историята на клуба
- Дейността от изминалата година (акценти)
- Цели на предстоящата година
- новости с Волво насоченост
-
3. Ежегодна среща колона по случай първото серийно Волво излязло от завода.
- Маршрут от точка А до Мото Пфое
- Кратко експозе за новостите в Волво автомобилостроенето
- историята на Волво
-
4. Организиране на среща викторина с номинаций
- Най добър Волво стихоплетец за -
- Най активен съфорумец за -
- Най ретро и поддържан автомобил
- Най малък Волво фен
- Най

5 . Изготвяне на: - Дотирани от чл. внос
- календари
- балони
- химикалки
- знаменца
- значки
- ключодържатели
- калъвки за подглавниците
- стикери

6. Закупуване и засаждане на дръвче - в Морската градина или друг парк.
- Грижа за околната среда и офсет - Светъл спомен
-
7. Акция за събиране на дарения за деца в неравностойно положение.
- дрехи
- играчки
- пари
- и др.
8. Закупуване (или дотиране) на клубен автомобил.
- Да представя клуба на ретро рали,походи и срещи.
-
9. Организиране изложба на малки колички Волво.
-
10. Среща тунинг иноваций - Кой какво е подобрил в своя автомоил,
- раздел саунд
- Турбо пауър
- комфорт и практичност
Хайде де пишете очаквам коментар!
1.Националните срещи да са две.
2.Едната да е с фиксирана дата и местонахождение.Другата по спечелила анкета за място и дата.
Здравейте колеги!Не знам дали от монитора или от мене ама на тъмния фон на форума особено вечер много трудно се чете.Особено ако е спо-тъмен цветен шрифт.Може да е запазена марка на форума,но ако не е да се измисли някакъв по-светъл фон.Поздрави на всички!
Днес попаднах на нещо интересно,което проверих и се оказа истина Smile
В Стокхолм/ресторант Sturehof 25-ти Юли 1924 - ден, който в шведския календар, наречен деня на Яков - е взето решение за създаване на Volvo.
Иначе казано в шведския календар 25 ЮЛИ се смята за национален празник и то защото тогава се взима решението за създаване на ВОЛВО.
Защо ли пък да не си го направим и наш празник....
<!-- m --><a class="postlink" href="http://avtomarket.ru/catalog/Volvo/" onclick="window.open(this.href);return false;">http://avtomarket.ru/catalog/Volvo/</a><!-- m -->
<!-- l --><a class="postlink-local" href="http://www.volvoclub-bg.com/forum/viewtopic.php?f=16&t=17727" onclick="window.open(this.href);return false;">viewtopic.php?f=16&t=17727</a><!-- l -->

няма да спамя да пиша темата и тук.
Ето мое предложение
Напълно съм съгласен с Mitachi850 ! Всичките дадени предложения са страхотни и не костват много ресурси за изпълнението им(можеби по-голяма доза желание и сплотеност на колектива) ! Нека се организираме по-добре за напред, мисля, че желанието го имаме всички! Big Grin
Ние сме най-готиният клуб! Можем да го докажем!
Предлагам
1) Да се обсъди и изготви план за следене за стриктно спазване на правилата за писане във форума на Волво клуб България .
2) Форума да се изгради на база" не четеш не пишеш" .
3)След определен брой мнения по вече пуснати теми да се дават права за побликуване на нова тема .
4) Да се пусне анкета дали хората ще са съгласни с предложенията и мнозинството да реши.
Pages: 1 2 3 4 5 6 7