Волво Клуб - България

Full Version: Майстор за задна броня на 460 Бодигард?
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
Здравейте,
Карам Волво 460 Бодигард 1,8 GLE и в резултат на удар, задната ми броня е леко пукната странично ляво, почти изцяло излязла е от леглото си и има счупени няколко клипса - с други думи колата в момента е извън движение.
Молбата ми е-ако някой от колегите-съфорумци знае майстор, който да се занимава с поправка на брони на Волво, моля да ми кажете координатите му (за София).
Предварително Ви благодаря.
nika_hristova Wrote:Здравейте,
Карам Волво 460 Бодигард 1,8 GLE и в резултат на удар, задната ми броня е леко пукната странично ляво, почти изцяло излязла е от леглото си и има счупени няколко клипса - с други думи колата в момента е извън движение.
Молбата ми е-ако някой от колегите-съфорумци знае майстор, който да се занимава с поправка на брони на Волво, моля да ми кажете координатите му (за София).
Предварително Ви благодаря.

Според мен можеш сам да си направиш поправката не са нужни кой знае какви умения просто си свали бронята ако ти е спукана,за тази работа има кит и т.н. после едно боядисване и си готов...
П.с. повечето (даже ако не и всички) модели 4хх страдат от провисване,измъкване на въпросните брони отзад!