Волво Клуб - България

Full Version: Чистачки
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
Pages: 1 2
Днес си купих някакви чистачки по 7 лв бройката от Карфур, че старите въобще не чистят.
Ефекта беше нулев, има места където въобще не опират, а на опаковката си пишеше че са за моя модел.
Почнах да си мисля че са ми криви рамената, има ли някакъв начин да ги регулирам ,че е много дразнещо?
<!-- l --><a class="postlink-local" href="http://www.volvoclub-bg.com/forum/viewtopic.php?f=8&t=16494" onclick="window.open(this.href);return false;">viewtopic.php?f=8&t=16494</a><!-- l -->
plamen_gr Wrote:Днес си купих някакви чистачки по 7 лв бройката от Карфур...

И аз я направих тази глупост есента, точно три дни им се радвах(защото заваля чак на третия ден и тогава се наложи да ги ползвам) и ги изхвърлих, за нищо не стават... :twisted:
Като се сетя, че се наложи да спирам на една бензиностанция да връщам старите чистачки(добре че не ги бяй изхвърлил). Всъшност въпросните чистачки ги купих от Метро, не от Карфур, но цената беше същата.

След което смених перата на старите и още карам с тях... :wink: :roll:
Препоръчвам ви китайски BOSCH за 10 кинти.Направо изсушават стъклото.Сезон и половина да изкарат са супер.Бях си купил Шампиони за 36 кинти изкараха 2 години.
Твърдо препоръчвам ,,Шампион" чистачки...
Тези чистачки, в комбинация със зимна/летна течност за стъклочистачки ,,SONAX".....е идеална за миене на предното стъкло...
Проблемът е във високата цена на сонакс-----
Застопорих ги в най-горно положение, пасажерската въобще не опира стъклото,,,, голямо огъване ще пада,,,,
Ама ме е страх да ги напъвам в тоя клинч ,че ще ги счупя.
И да ги счупиш колега,няма да е голяма загуба и без това трябва да ги сменяш ... :wink:
Я ме светнете в тоя случай колко струват рамената?
<!-- l --><a class="postlink-local" href="http://www.volvoclub-bg.com/forum/viewtopic.php?f=8&t=12302&st=0&sk=t&sd=a&hilit=%D1%87%D0%B8%D1%81%D1%82%D0%B0%D1%87%D0%BA%D0%B8" onclick="window.open(this.href);return false;">viewtopic.php?f=8&t=12302&st=0&sk=t&sd=a&hilit=%D1%87%D0%B8%D1%81%D1%82%D0%B0%D1%87%D0%BA%D0%B8</a><!-- l -->.
Чистачките са нови колега, рамената имам в предвид....
Pages: 1 2