Волво Клуб - България

Full Version: Питане за Volvo S60.
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
Здравейте! Днес ми изписа това съобщение - emissioni scar. necessita assist. Опитах се да го преведа и изглежда означава "бедна горивна смес". Колата ми е s60 - бензин/ газ. Стои на газ и на бензин. Някой имал ли е такъв проблем и от какво може да е? Филтър или е нещо друго?

Поздрави!


"emissioni scar. necessita assist"- "Белег на емисиите. Изисква подпомагане",това е в превод от Италиански .
Желая ти успех!
Означава, че някоя система за контрол на емисиите не работи и трябва да посетиш сервиз. Най-вероятно не му харесва сместа на газовата уредба.

Трябва ти диагностика за да се види от какво точно се оплаква.
joro74 Wrote:Означава, че някоя система за контрол на емисиите не работи и трябва да посетиш сервиз. Най-вероятно не му харесва сместа на газовата уредба.

Трябва ти диагностика за да се види от какво точно се оплаква.

Благодаря
dako Wrote:Здравейте! Днес ми изписа това съобщение - emissioni scar. necessita assist. Опитах се да го преведа и изглежда означава "бедна горивна смес". Колата ми е s60 - бензин/ газ. Стои на газ и на бензин. Някой имал ли е такъв проблем и от какво може да е? Филтър или е нещо друго?

Поздрави!

За информация на колегите проблемът беше отстранен със смяната на свещите. Smile