Волво Клуб - България

Full Version: Въпрос
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
Pages: 1 2
Колеги, може ли да попитам защо позволявате да качват в сайта такива "изкушителни" снимки и реклами? Big Grin
Премахнати са колега.Това са логери и трудно се спират предварително.А модераторите и админите не са 24 часа на линия,все пак имаме и друга работа.
Kangalov Wrote:Премахнати са колега.Това са логери и трудно се спират предварително.А модераторите и админите не са 24 часа на линия,все пак имаме и друга работа.

Не е ли добра идеята временно да се ограничат регистрациите от мейли с окончание ru, com и др съмнителни и да се оставят само тези с bg с обяснение защо се прави. В доста форуми това е практика за избягване на такива атрактивни предложения и реклами Big Grin
Да бе мамисата им вече втори ден правят мизери и то във всички теми :minigun: Confusednipe:
и кво за да се регистрирам тряа си правя бг меил ли? мерси директно пропускам ... има си начини Wink
Поне временно оплакнахте окото .... Big Grin Big Grin Confusedhock: Confusedhock:
traffic Wrote:и кво за да се регистрирам тряа си правя бг меил ли? мерси директно пропускам ... има си начини Wink

Ти вече си регистриран... :wink: ,предложението беше за бъдещи регистрации.

Надявам се администратора временно да върне предварителното одобрение за регистрация във Форума,щото с това "плакнене на очите" ставаме за резил :roll:
Аз току що махнах поредните 23 теми :evil:
kire Wrote:
traffic Wrote:и кво за да се регистрирам тряа си правя бг меил ли? мерси директно пропускам ... има си начини Wink

Ти вече си регистриран... :wink: ,предложението беше за бъдещи регистрации.

Надявам се администратора временно да върне предварителното одобрение за регистрация във Форума,щото с това "плакнене на очите" ставаме за резил :roll:
Аз току що махнах поредните 23 теми :evil:

абе Кире остави една темичка, като ще е за плакнене на очи, ама на баш срамотиите сложи по една лепенка на ВКБг Big Grin Big Grin Big Grin
И аз нямам против да "плакнем очите", ама наистина не върви да е точно в този форум Big Grin Предпочитам да плакна окото по някоя красива, натокана и изпъната 8-ца Big Grin Big Grin
kire знам че не се отнася за мен ама , при такова наложено ограничение , много хора директно се отказват от регистрации в съответните форуми или каквото и да било Smile иначе за предварителното удобрение по бива , стига да става в рамките на ден или два ... щото иначе ако чакам седмица примерно ...
и ша стане кат оня виц ... за хасан и айшето дето си измислили друг начин да говорят за секс пред децата, а именно с валута ... и те така хасан питал айше отвори ли банката ма ...
- айшето - не не е отворила бе...
повторило се 4-5 пъти тва питане ...
и айшето рекла по едно време .... хасанеееееее банката отвориии , хасан я поглегнал тъпо и рекъл - тя отвори ама курса на долара падна ....
Pages: 1 2