The following warnings occurred:
Warning [2] Undefined property: MyLanguage::$archive_pages - Line: 2 - File: printthread.php(287) : eval()'d code PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/printthread.php(287) : eval()'d code 2 errorHandler->error_callback
/printthread.php 287 eval
/printthread.php 117 printthread_multipage



Волво Клуб - България
VOLVO VADIS 2005 - Printable Version

+- Волво Клуб - България (https://volvoclub-bg.com/forum)
+-- Forum: Общ форум (https://volvoclub-bg.com/forum/forumdisplay.php?fid=4)
+--- Forum: Volvo в глобалната Мрежа (https://volvoclub-bg.com/forum/forumdisplay.php?fid=31)
+--- Thread: VOLVO VADIS 2005 (/showthread.php?tid=1101)

Pages: 1 2 3 4 5 6 7 8 9


- Dumfree - 11-07-2006

Има ли някаква разлика в сравнение с 2001, освен че има по-новите модели ?


- Dumfree - 11-07-2006

Има ли някаква разлика в сравнение с 2001, освен че има по-новите модели ?


- sasho_s40 - 11-07-2006

да основен въпрос ИМА ЛИ НЕЩО повече от 2001 освен новите модели
много от нас имат старата версия работеща без проблем благодарение на няколко колеги и заслужава ли си да мъчиме новата да я теглиме и пускаме. нека някой дето вече има и двете версии да каже


- sasho_s40 - 11-07-2006

да основен въпрос ИМА ЛИ НЕЩО повече от 2001 освен новите модели
много от нас имат старата версия работеща без проблем благодарение на няколко колеги и заслужава ли си да мъчиме новата да я теглиме и пускаме. нека някой дето вече има и двете версии да каже


- gurgata - 11-08-2006

Предполагам,че разликата е в модификациите след 2001г.Мисля, че за по-старите автомобили няма да е нужно новия Вадис от 2005.
аз все още съм в процес на разучаване, но за сега ми върши перфектна работа.


- gurgata - 11-08-2006

Предполагам,че разликата е в модификациите след 2001г.Мисля, че за по-старите автомобили няма да е нужно новия Вадис от 2005.
аз все още съм в процес на разучаване, но за сега ми върши перфектна работа.


- gadnia_metal - 11-08-2006

а на мен пък са ми се прецакали всички стари вадиси :x Sad


- gadnia_metal - 11-08-2006

а на мен пък са ми се прецакали всички стари вадиси :x Sad


- Izex - 11-08-2006

Абе, аз го свалих, записах на диск, ама пустия му английски, нали все не остава време да му обърна по-сериозно внимание.... .

За сетъп фаила е ясно, но като го пусна ми отваря за секунда някакво ДОС-овско прозорче и изчезва, чакам вече половин час - нищо.

Дали да не го преведе някои тоя текст(с инструкцията за инсталация), че така ми се губи поне към 1/3 от него а при точни инструкций това си е доста.

Благодаря предварително.


- Izex - 11-08-2006

Абе, аз го свалих, записах на диск, ама пустия му английски, нали все не остава време да му обърна по-сериозно внимание.... .

За сетъп фаила е ясно, но като го пусна ми отваря за секунда някакво ДОС-овско прозорче и изчезва, чакам вече половин час - нищо.

Дали да не го преведе някои тоя текст(с инструкцията за инсталация), че така ми се губи поне към 1/3 от него а при точни инструкций това си е доста.

Благодаря предварително.