The following warnings occurred:
Warning [2] Undefined property: MyLanguage::$archive_pages - Line: 2 - File: printthread.php(287) : eval()'d code PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/printthread.php(287) : eval()'d code 2 errorHandler->error_callback
/printthread.php 287 eval
/printthread.php 117 printthread_multipage
Warning [2] Undefined array key "dateline" - Line: 1000 - File: inc/functions_post.php PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/inc/functions_post.php 1000 errorHandler->error_callback
/printthread.php 207 get_post_attachments



Волво Клуб - България
Темпомат автопилот круиз контрол - Printable Version

+- Волво Клуб - България (https://volvoclub-bg.com/forum)
+-- Forum: Volvo cars (https://volvoclub-bg.com/forum/forumdisplay.php?fid=5)
+--- Forum: Volvo 9xx модели (https://volvoclub-bg.com/forum/forumdisplay.php?fid=16)
+--- Thread: Темпомат автопилот круиз контрол (/showthread.php?tid=2890)

Pages: 1 2


Темпомат автопилот круиз контрол - Efri 850 - 11-26-2007

Става на въпрос за помпата която се намира в двигателния обсег и прилежащите елементи към нея.

Вижте схемата, и кажете...Кое как трябва да се държи при проверка?


Темпомат автопилот круиз контрол - Efri 850 - 11-26-2007

Става на въпрос за помпата която се намира в двигателния обсег и прилежащите елементи към нея.

Вижте схемата, и кажете...Кое как трябва да се държи при проверка?


- Moxy - 12-11-2007

При мен нещата изглеждат по същия начин, но автопилотът не работи. Като го включа, се чува, как моторчето бръмчи, но ефект - никакъв. Отначало си мислех, че проблемът е в липсващия маркуч на един от щуцерите, но щом и при теб е така, значи явно не е там далаверата. Вакуумната мембрана ми е здрава, но всички маркучета са доста напукани и е възможно някое от тях да изпуска. Напролет, така и така съм намислил да го демонтирам, за да го "преместя" на другото Волво, защото с него пътувам често междуградско, така че тогава ще го разучавам по-подробно.


- Moxy - 12-11-2007

При мен нещата изглеждат по същия начин, но автопилотът не работи. Като го включа, се чува, как моторчето бръмчи, но ефект - никакъв. Отначало си мислех, че проблемът е в липсващия маркуч на един от щуцерите, но щом и при теб е така, значи явно не е там далаверата. Вакуумната мембрана ми е здрава, но всички маркучета са доста напукани и е възможно някое от тях да изпуска. Напролет, така и така съм намислил да го демонтирам, за да го "преместя" на другото Волво, защото с него пътувам често междуградско, така че тогава ще го разучавам по-подробно.


- Efri 850 - 12-12-2007

Забелязах че като съм включил меката мембрана само на моторчето, едвам и малко се прибира.
При проба на вакум с уста на мек. мембрана я прибирам до края!

Извод!
Май ще трябва да се разглобява ел. моторчето, тъй като едвам работи при подаден директен ток от акумулатора - показано на схемата горе.


- Efri 850 - 12-12-2007

Забелязах че като съм включил меката мембрана само на моторчето, едвам и малко се прибира.
При проба на вакум с уста на мек. мембрана я прибирам до края!

Извод!
Май ще трябва да се разглобява ел. моторчето, тъй като едвам работи при подаден директен ток от акумулатора - показано на схемата горе.


- koceto13 - 01-25-2008

а какво е `ТЕМПОМАТ` и каква му е фунцията


- koceto13 - 01-25-2008

а какво е `ТЕМПОМАТ` и каква му е фунцията


- BOYCH - 01-25-2008

От заглавието - както Ефри го е посочил се вижда че е едно и също нещо /темпомат, автопилот или круиз контрол/
Това е една много полезна глезотийка и е опция.
Стои на ръчката за фаровете или е интегрирана в кормилото на по-новите модели ...
Поддържа ти автоматично определена зададена скорост при най-икономичен режим на двигателя.

Ще кача /по-късно/ инструкцията както я дава производителя ... само трябва да я намеря... Big Grin


- BOYCH - 01-25-2008

От заглавието - както Ефри го е посочил се вижда че е едно и също нещо /темпомат, автопилот или круиз контрол/
Това е една много полезна глезотийка и е опция.
Стои на ръчката за фаровете или е интегрирана в кормилото на по-новите модели ...
Поддържа ти автоматично определена зададена скорост при най-икономичен режим на двигателя.

Ще кача /по-късно/ инструкцията както я дава производителя ... само трябва да я намеря... Big Grin