The following warnings occurred:
Warning [2] Undefined property: MyLanguage::$archive_pages - Line: 2 - File: printthread.php(287) : eval()'d code PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/printthread.php(287) : eval()'d code 2 errorHandler->error_callback
/printthread.php 287 eval
/printthread.php 117 printthread_multipage



Волво Клуб - България
След белите и червените ,дойдоха и морскозелените ... - Printable Version

+- Волво Клуб - България (https://volvoclub-bg.com/forum)
+-- Forum: Архив (https://volvoclub-bg.com/forum/forumdisplay.php?fid=9)
+--- Forum: Стари/ненужни теми (https://volvoclub-bg.com/forum/forumdisplay.php?fid=35)
+--- Thread: След белите и червените ,дойдоха и морскозелените ... (/showthread.php?tid=3294)

Pages: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10


- S.B. - 01-31-2008

Е-х-х мамка му!
Стана ми гадно да гледам тези снимки! :x

Миро, съжалявам за тази ситуация! Добре, че братството е околото теб и с обща подкрепа скоро нещата ще се върнат в приличен вид!

И най-важното че сте живо здраво и ти и детето! Каквото и да си говорим всяка катастрофа си е стрес и за малки и за големи!

Стискам палци бързо да оправиш синята магия!

Абе, май не сайта е заразен, ами на нас са ни пуснали някакъв вирус - бели, червени, сини и т.н. ... :twisted:


- S.B. - 01-31-2008

Е-х-х мамка му!
Стана ми гадно да гледам тези снимки! :x

Миро, съжалявам за тази ситуация! Добре, че братството е околото теб и с обща подкрепа скоро нещата ще се върнат в приличен вид!

И най-важното че сте живо здраво и ти и детето! Каквото и да си говорим всяка катастрофа си е стрес и за малки и за големи!

Стискам палци бързо да оправиш синята магия!

Абе, май не сайта е заразен, ами на нас са ни пуснали някакъв вирус - бели, червени, сини и т.н. ... :twisted:


- Пангев - 01-31-2008

Ебаси.. и на мен ми стана много гадно...
Абе каква е тая гадна прокоба налегнала клуба ни!?!?

Живи и здрави само... Миро, пожелават ти бързо възстановяване от психическия и материалния шок!


- Пангев - 01-31-2008

Ебаси.. и на мен ми стана много гадно...
Абе каква е тая гадна прокоба налегнала клуба ни!?!?

Живи и здрави само... Миро, пожелават ти бързо възстановяване от психическия и материалния шок!


- unicata - 01-31-2008

Аз викам да идем на освещение, само господ може вече да ни пази, пък и имаме свещеник в клуба, ще минем с връзки Big Grin


- unicata - 01-31-2008

Аз викам да идем на освещение, само господ може вече да ни пази, пък и имаме свещеник в клуба, ще минем с връзки Big Grin


- miro343 - 01-31-2008

спокойно пичове --урте вечер ще съм на ход :wink:
благодаря на всички волво варненци и поспециялно на
ИЦО 850 -че ме видя и откара детето
КАНГАЛОВ-че заряза работата и беше таксито на жена ми
ЗДРАВКО И МИТЬОФА--зарязаха клиентите и ме охраняваха да не лупна някой фатмак по китарата
МЕВДО--с глас от отвъдното,ме успокои и в крайна сметка ми намери частите за 1 час !!!!
АНДРО ТЕРОРИСТА--чак от Разград разпитваше из варненските морги...
ВАЛЬО ТАНЕВ- (от Господари на Ефира)--за дето птати хората на "приятно ми е ...Курдов)
това е за сега ,чувстам се НЕ виновен!
Благодаря на всички за съчувствието. Утре снимки на новата визия :lol:


- miro343 - 01-31-2008

спокойно пичове --урте вечер ще съм на ход :wink:
благодаря на всички волво варненци и поспециялно на
ИЦО 850 -че ме видя и откара детето
КАНГАЛОВ-че заряза работата и беше таксито на жена ми
ЗДРАВКО И МИТЬОФА--зарязаха клиентите и ме охраняваха да не лупна някой фатмак по китарата
МЕВДО--с глас от отвъдното,ме успокои и в крайна сметка ми намери частите за 1 час !!!!
АНДРО ТЕРОРИСТА--чак от Разград разпитваше из варненските морги...
ВАЛЬО ТАНЕВ- (от Господари на Ефира)--за дето птати хората на "приятно ми е ...Курдов)
това е за сега ,чувстам се НЕ виновен!
Благодаря на всички за съчувствието. Утре снимки на новата визия :lol:


:( - Дани - 01-31-2008

Миро брат ,важно е ,че с детенце сте добре,съчувстваме ти за нелепия инцидент.Дано скоро щетите да бъдат възтановени. Sad

Поздрави Дани и Кире .


:( - Дани - 01-31-2008

Миро брат ,важно е ,че с детенце сте добре,съчувстваме ти за нелепия инцидент.Дано скоро щетите да бъдат възтановени. Sad

Поздрави Дани и Кире .