The following warnings occurred:
Warning [2] Undefined property: MyLanguage::$archive_pages - Line: 2 - File: printthread.php(287) : eval()'d code PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/printthread.php(287) : eval()'d code 2 errorHandler->error_callback
/printthread.php 287 eval
/printthread.php 117 printthread_multipage



Волво Клуб - България
Какви спортове харесвате? - Printable Version

+- Волво Клуб - България (https://volvoclub-bg.com/forum)
+-- Forum: Общ форум (https://volvoclub-bg.com/forum/forumdisplay.php?fid=4)
+--- Forum: На лафче (https://volvoclub-bg.com/forum/forumdisplay.php?fid=25)
+--- Thread: Какви спортове харесвате? (/showthread.php?tid=381)

Pages: 1 2 3


Какви спортове харесвате? - unicata - 05-02-2006

не питам за футбола, интересува ме какви спортове които не се предават често по телевизията хареесвате, аз лично много харесвам снукър и винаги когато го дават по евроспорт го гледам. Също и формула 1, но там е ясно :-)


- Dumfree - 05-03-2006

Снукъра и на мен ми харесва, макар че от известно време много-много не се заглеждам по телевизора. Много се кефя на рали шампионата, на Париж-Дакар, състезанията с камиони по пресечен терен дето ги дават по Евроспорт, макар че напоследък не си спомням да съм гледал.
Тениса на корт също ми харесва и кърлинга.
Футбол и Формула 1 нещо не ми допадат, някакси са ми еднообразни.


- Vermax - 05-03-2006

Общо взето каквито спортове харесвам, май такива и спортувам(с изключения). Харесвам тенис на маса, редовно гледам WRC(все още не го практикувам), също така съм и риболовец(само да махнат забраната...)


- gadnia_metal - 05-03-2006

с най различни дъски - сноуборд, скейтборд / ама съм тежичък вече и не се качвам/ сърф, риболов, футбол, париж дакар и наскар, ама формулата ми е скучна, туризъм всякакъв и навсякъде Big Grin


- unicata - 05-03-2006

Гледам сме доста рибари, трябва да организираме някой излет да се видим на чист въздух и да се направим на рибари :-)


- BMW fen - 05-03-2006

Формула 1, Футбол, Тениса на корт, Тениса на маса и спортове със ски. :wink:


- Efri 850 - 05-03-2006

Не се увличам по спорта.
Интересуват ме научни филми, филми, технически, за животните, експерименти, катаклизми и т.н. .
СПОРт - се изява на уменията им и се не са разбрани - когато неспечели дадения клуб, организация, човек!!! - хазартна работа Confusedhock:


- Пангев - 05-03-2006

аз не съм много спортист.. по-скоро спИртист - и в двата смисъла.


- Vermax - 05-03-2006

Ace Wrote:спИртист - и в двата смисъла.

демек приртуваш и външно и вътрешно? :lol:
значи ще стане риболовец от теб - колко бира отива покрай водоемите ако знаеш... :partyman:


- Пангев - 05-03-2006

Vermax Wrote:
Ace Wrote:спИртист - и в двата смисъла.

демек приртуваш и външно и вътрешно? :lol:
значи ще стане риболовец от теб - колко бира отива покрай водоемите ако знаеш... :partyman:
абе.. ходи ми се много на риба да ви кажа. естествено не заради рибата Wink но ще трябва да е с преспиване щот после кой ще ме кара?