The following warnings occurred:
Warning [2] Undefined property: MyLanguage::$archive_pages - Line: 2 - File: printthread.php(287) : eval()'d code PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/printthread.php(287) : eval()'d code 2 errorHandler->error_callback
/printthread.php 287 eval
/printthread.php 117 printthread_multipage



Волво Клуб - България
Стайлинг на Волво 480 - Printable Version

+- Волво Клуб - България (https://volvoclub-bg.com/forum)
+-- Forum: Общ форум (https://volvoclub-bg.com/forum/forumdisplay.php?fid=4)
+--- Forum: Volvo sport (Volvo Тунинг) (https://volvoclub-bg.com/forum/forumdisplay.php?fid=28)
+--- Thread: Стайлинг на Волво 480 (/showthread.php?tid=474)

Pages: 1 2


Стайлинг на Волво 480 - gopi - 05-24-2006

Преди време докъто се ровех из форума на европейският клуб на Волво 480 ми попадна ей това нещо:

[Image: o632840764815468750.jpg]

[Image: o632840764487656250.jpg]

[Image: o632840764664843750.jpg]

Продаваше се в Белгия - Брюксел за около 3500 евро. Та се замислих някой в България може ли да ми направи такава красавица и колко пари ще ми излезе. Поразгледах по тунинг форумите, но там никаква представа не добих Smile .

Идеята е:
1. Ниско окачване.
2. 17" лети джанти с никопрофилни гуми.
---- До тук ясно колко пари ще струва и къде ще го направят.
3. Отворена изпускателна система.
4. Брони прагове и всичко останало.

П.П. За сега това е само мечта, но знае ли човек. Ще започна едно по едно и евентуално крайният резултат ще бъде близък до снимките. Tongue


Re: Стайлинг на Волво 480 - s0me0ne - 05-24-2006

На снимките прилича доста на сивик. Но много яка стойка има. За оптиката може да ти помогне SiGi - предполагам знаеш за какво става въпрос. Там правят всичко за всякакви коли. Пример - за ес40 слагат от ауди а4 прагове като преправяд едни малки дедайлчета в краищата. По същият начин правят за колата само като я докараш. Имат и каталог - там има доста модели, но предполагам за волво няма нищо... както и да е - отиди и разпитай!

В БГ на една подобна искат 3500 лв.

линк


- Me4ok - 05-25-2006

Здрасти gopi. С един приятел ходихме в един магазин, в който ми казаха че се занимават с такива неща. Съжалявам, че не мога да ти кажа точни адрес, но ще се опитам да ти обясня. Относно цена, нямам представа, но предлагам ако искаш да отидеш и да провериш. Магазинът се намира на бул. Пейо Яворов (на този булевард е "София Ленд"). На кръстовището на "Семинарията" и Пейо Яворов (идвайки от към хотел Хемус) завиваш надясно по посока "София Ленд". Магазинът се намира на 100-150 м. след кръстовището. Дано съм ти обяснил както трябва. Ако не си ме разбрал, ето ти и карта с точното място Smile


- gopi - 05-25-2006

s0me0ne за сиги съм чувал доста добри, но и доста не толкова добри неща ... тук положението е +-, мечок сетих се за кой магазин говориш. Честно казано го бях забравил. Ще мина от там да видя какво имат и за какви цени става въпрос, че трябва да си направя някакъв бюджет за пред жената :lol:
Като мина от там и като има някакъв наредък ще упдейтвам :-)


- Me4ok - 05-26-2006

gopi Wrote:...че трябва да си направя някакъв бюджет за пред жената :lol:....
Велика институция, нали Smile


- SCANDINAVECA - 05-27-2006

Ако дойдеш на срещата,мога да ти дам координатите на едни майстори,не взимат скъпо,а от наблюденията ми си ги бива.Адреса е малко сложен,за това ще ми е по-лестно да ти го обясна на живо Smile


- gopi - 06-07-2006

Скандинавеца, ще направя всичко възможно да мдойда на срещатата на 25.06. Ще съм благодарен на всяка информация. За сега гледах няколко неща, но все още нищо не ми хареса.

П.П. Съжелявам за забавеният отговор - Няма време :-)


- gopi - 06-07-2006

Скандинавеца, ще направя всичко възможно да мдойда на срещатата на 25.06. Ще съм благодарен на всяка информация. За сега гледах няколко неща, но все още нищо не ми хареса.

П.П. Съжелявам за забавеният отговор - Няма време :-)


- SCANDINAVECA - 06-09-2006

Ще се видим значи Tongue :twisted:


- SCANDINAVECA - 06-09-2006

Ще се видим значи Tongue :twisted: