The following warnings occurred:
Warning [2] Undefined property: MyLanguage::$archive_pages - Line: 2 - File: printthread.php(287) : eval()'d code PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/printthread.php(287) : eval()'d code 2 errorHandler->error_callback
/printthread.php 287 eval
/printthread.php 117 printthread_multipage



Волво Клуб - България
термометър - Printable Version

+- Волво Клуб - България (https://volvoclub-bg.com/forum)
+-- Forum: Volvo cars (https://volvoclub-bg.com/forum/forumdisplay.php?fid=5)
+--- Forum: Volvo 4xx и прилежащи (https://volvoclub-bg.com/forum/forumdisplay.php?fid=13)
+--- Thread: термометър (/showthread.php?tid=697)

Pages: 1 2 3 4


термометър - Zdravko - 07-20-2006

Изгоря ми термометъра. Даже не знам и кога е станало. Забелязах го чак днес. Проверих го, но нямах късмет - изгорял е. Та въпроса ми е: -някой сменял ли е датчика? -лесно ли се сменя(в смисъл, трябва ли да ходя на майстор или мога и сам)? -намират ли се лесно такива датчици и на каква цена са горе-долу?
P.S. Става дума за датчика за температура на охлаждащата течност. Smile


термометър - Zdravko - 07-20-2006

Изгоря ми термометъра. Даже не знам и кога е станало. Забелязах го чак днес. Проверих го, но нямах късмет - изгорял е. Та въпроса ми е: -някой сменял ли е датчика? -лесно ли се сменя(в смисъл, трябва ли да ходя на майстор или мога и сам)? -намират ли се лесно такива датчици и на каква цена са горе-долу?
P.S. Става дума за датчика за температура на охлаждащата течност. Smile


- ves_o - 07-20-2006

Ако е този на радиатора - струва към 30 лв., трудно намерихме с моя майстор такъв, даже не беше за Волво ама стана някакси. На Симеон търси, аз оттам го взех.


- ves_o - 07-20-2006

Ако е този на радиатора - струва към 30 лв., трудно намерихме с моя майстор такъв, даже не беше за Волво ама стана някакси. На Симеон търси, аз оттам го взех.


- KALDERIZI - 07-20-2006

Аз мисля, че най-добре ще е да отскочиш до магазина за Рено на ул.Родопи и го потърси тоз` датчик там - по-оригинален ще от тези дето ги продават по ул.Симеон


- KALDERIZI - 07-20-2006

Аз мисля, че най-добре ще е да отскочиш до магазина за Рено на ул.Родопи и го потърси тоз` датчик там - по-оригинален ще от тези дето ги продават по ул.Симеон


Re: термометър - GT1 - 07-20-2006

Zdravko Wrote:Изгоря ми термометъра. Даже не знам и кога е станало
P.S. Става дума за датчика за температура на охлаждащата течност. Smile

На 4-ката има два датчика за температура на охл.течност.
Единия е на радиатора отляво, почти по средата. Командва перката.
Другия е на главата отзад, по близо до 'делкото'. Той е за термометъра на километражното табло.
И двата не е проблем да ги подмениш сам.
Уточни кой ти трябва.
Има и трети, макар и твърде минимален, вариант - проблема да е в термометърчето, което виждаш на таблото - то да не работи.


Re: термометър - GT1 - 07-20-2006

Zdravko Wrote:Изгоря ми термометъра. Даже не знам и кога е станало
P.S. Става дума за датчика за температура на охлаждащата течност. Smile

На 4-ката има два датчика за температура на охл.течност.
Единия е на радиатора отляво, почти по средата. Командва перката.
Другия е на главата отзад, по близо до 'делкото'. Той е за термометъра на километражното табло.
И двата не е проблем да ги подмениш сам.
Уточни кой ти трябва.
Има и трети, макар и твърде минимален, вариант - проблема да е в термометърчето, което виждаш на таблото - то да не работи.


- ves_o - 07-21-2006

Съдейки по това, което беше при мен - ако не ти работи перката и ти качва температурата - значи е този на радиатора...този при делкото е за таблото и би трябвало пък да не ти мърда стрелката на таблото :o


- ves_o - 07-21-2006

Съдейки по това, което беше при мен - ако не ти работи перката и ти качва температурата - значи е този на радиатора...този при делкото е за таблото и би трябвало пък да не ти мърда стрелката на таблото :o