The following warnings occurred:
Warning [2] Undefined property: MyLanguage::$archive_pages - Line: 2 - File: printthread.php(287) : eval()'d code PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/printthread.php(287) : eval()'d code 2 errorHandler->error_callback
/printthread.php 287 eval
/printthread.php 117 printthread_multipage



Волво Клуб - България
Мигачи, клаксон, Климатик - Printable Version

+- Волво Клуб - България (https://volvoclub-bg.com/forum)
+-- Forum: Volvo cars (https://volvoclub-bg.com/forum/forumdisplay.php?fid=5)
+--- Forum: Volvo 4xx и прилежащи (https://volvoclub-bg.com/forum/forumdisplay.php?fid=13)
+--- Thread: Мигачи, клаксон, Климатик (/showthread.php?tid=698)

Pages: 1 2 3


Мигачи, клаксон, Климатик - megalodon - 07-21-2006

Купих си наскоро 460 GLE . Според мен не е нормално да не ми се изключват автоматично мигачите. Понеже няма да мога да дойда на срещата някой може ли да ми помогне със съвет как да си ги оправя. Ако пък се окаже, че наистина не са автоматични (което ме съмнява) здраве да е :lol: А и още нещо. Не ми работи клаксона. Онзи от който я купих ми каза че като минел през локва и той изгарял защото бил някъде отдолу. Дайте ми малко яснота и по този въпрос.
Благодаря предварително и весело лято 8) Smile


Мигачи, клаксон, Климатик - megalodon - 07-21-2006

Купих си наскоро 460 GLE . Според мен не е нормално да не ми се изключват автоматично мигачите. Понеже няма да мога да дойда на срещата някой може ли да ми помогне със съвет как да си ги оправя. Ако пък се окаже, че наистина не са автоматични (което ме съмнява) здраве да е :lol: А и още нещо. Не ми работи клаксона. Онзи от който я купих ми каза че като минел през локва и той изгарял защото бил някъде отдолу. Дайте ми малко яснота и по този въпрос.
Благодаря предварително и весело лято 8) Smile


- Kespanok 460 - 07-21-2006

Привет и със здраве да си караж колицата Wink
Значи за лостчето на мигачите - автоматично се връща,възможно е да са се замърсили зъбчетата и да не връща.Аз имам точно обратния проблем с десен мигач много е изядено и много лесно се връща.
За клаксона - Те(всъщност са 2 клаксона) се намират то4но отдолу при долната част на радятора.Попринцип има една кора която ги предпазва(пластмасова,много полезна)та ако я нямаш си потърси наистина много неща скрива отдолу.Тя е под картера и отива до радятора.

Успех,Ако има нещо питайSmile


- Kespanok 460 - 07-21-2006

Привет и със здраве да си караж колицата Wink
Значи за лостчето на мигачите - автоматично се връща,възможно е да са се замърсили зъбчетата и да не връща.Аз имам точно обратния проблем с десен мигач много е изядено и много лесно се връща.
За клаксона - Те(всъщност са 2 клаксона) се намират то4но отдолу при долната част на радятора.Попринцип има една кора която ги предпазва(пластмасова,много полезна)та ако я нямаш си потърси наистина много неща скрива отдолу.Тя е под картера и отива до радятора.

Успех,Ако има нещо питайSmile


- Пангев - 07-21-2006

Честито и със здраве да си я караш!

На мен лично по-ми харесва да не ми се връща лостчето... ако свикнеш да си го връщаш уверявам те че и на теб ще започне да ти харесва.. още веднъж БЕЗАВАРИЙНА!


- Пангев - 07-21-2006

Честито и със здраве да си я караш!

На мен лично по-ми харесва да не ми се връща лостчето... ако свикнеш да си го връщаш уверявам те че и на теб ще започне да ти харесва.. още веднъж БЕЗАВАРИЙНА!


- megalodon - 07-21-2006

окей мерси, ще го погледна сигурно лесно ще се оправи.
Сетих се още нещо. Понеже съм с климатик който в началото работеше, сега нещо хич не духа студено духа си обикновено като вентилатор. Мисля си за фреона дали не е свършил, но някой ми каза че тоя тип фреон бил забранен. Все пак някой знае ли от къде мога да си го набавя и колко ще ми струва. Другото е нещо да го зачистя климатика. Трябва да го оправя преди морето че с тия жеги 8)
мерси


- megalodon - 07-21-2006

окей мерси, ще го погледна сигурно лесно ще се оправи.
Сетих се още нещо. Понеже съм с климатик който в началото работеше, сега нещо хич не духа студено духа си обикновено като вентилатор. Мисля си за фреона дали не е свършил, но някой ми каза че тоя тип фреон бил забранен. Все пак някой знае ли от къде мога да си го набавя и колко ще ми струва. Другото е нещо да го зачистя климатика. Трябва да го оправя преди морето че с тия жеги 8)
мерси


- gogo - 07-21-2006

megalodon Wrote:окей мерси, ще го погледна сигурно лесно ще се оправи.
Сетих се още нещо. Понеже съм с климатик който в началото работеше, сега нещо хич не духа студено духа си обикновено като вентилатор. Мисля си за фреона дали не е свършил, но някой ми каза че тоя тип фреон бил забранен. Все пак някой знае ли от къде мога да си го набавя и колко ще ми струва. Другото е нещо да го зачистя климатика. Трябва да го оправя преди морето че с тия жеги 8)
мерси

Иди в д&н в Овча купел. Там сега има промоция за климатиците и 20% отстъпка. Абе какво става - сега е 22 часа...


- gogo - 07-21-2006

megalodon Wrote:окей мерси, ще го погледна сигурно лесно ще се оправи.
Сетих се още нещо. Понеже съм с климатик който в началото работеше, сега нещо хич не духа студено духа си обикновено като вентилатор. Мисля си за фреона дали не е свършил, но някой ми каза че тоя тип фреон бил забранен. Все пак някой знае ли от къде мога да си го набавя и колко ще ми струва. Другото е нещо да го зачистя климатика. Трябва да го оправя преди морето че с тия жеги 8)
мерси

Иди в д&н в Овча купел. Там сега има промоция за климатиците и 20% отстъпка. Абе какво става - сега е 22 часа...