The following warnings occurred:
Warning [2] Undefined property: MyLanguage::$archive_pages - Line: 2 - File: printthread.php(287) : eval()'d code PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/printthread.php(287) : eval()'d code 2 errorHandler->error_callback
/printthread.php 287 eval
/printthread.php 117 printthread_multipage



Волво Клуб - България
VOLVO VIDA 2010A - Printable Version

+- Волво Клуб - България (https://volvoclub-bg.com/forum)
+-- Forum: Общ форум (https://volvoclub-bg.com/forum/forumdisplay.php?fid=4)
+--- Forum: Volvo в глобалната Мрежа (https://volvoclub-bg.com/forum/forumdisplay.php?fid=31)
+--- Thread: VOLVO VIDA 2010A (/showthread.php?tid=8153)

Pages: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11


Re: VOLVO VIDA 2010A - n_volvovici - 05-30-2012

аз дръпнах от Zamunda.net ( бързо ми се стори ) една версия за волво и в момента даже я сиидвам Smile


Re: VOLVO VIDA 2010A - mirizlivpor - 11-02-2012

Гледам, че скоро не е писано тук. Подкарах 2012В на ХР, ако някой се интересува ще дам повече инфо.


Re: VOLVO VIDA 2010A - Zahariev - 06-04-2013

Ето едно решение от мен..
Volvo Vida 2012 D върви без грижи на Windows 8 64 bit и IE10 64 bit. Това значи, че е ок за всеки Windows след XP, не се изисква виртуална машина .. емулация и т.н.
Инсталацията е стандартна, ползва се крак, браузера се настройва на IE8 Mode с F12 от Developer Tools в долната част, тук е описано, ето и снимка

[Image: 15fkw0w.jpg]

Опитах Vida 2013 A, но крака не сработи при мен.
Успех на всички


Re: VOLVO VIDA 2010A - BukToP - 06-05-2013

Zahariev Wrote:Ето едно решение от мен..
Успех на всички

Да си жив и здрав. от доста време спря да работи Видата при мен. Преинсталирах, няколко пъти даже, но не и не. Днес промених браузъра на 8 и всичко е ОК! Бачка си! :lol:


Re: VOLVO VIDA 2010A - stefi_pavlov - 11-27-2013

преинсталирах си компа, и сега версията която съм си инсталирал досега нещо не работи. в лог файла е записано следното
Could not find Log level for Diagnostic. Setting log level for DiCE to DEBUG
някой може ли да помогне какво да направя за да завърша инсталацията?


Re: VOLVO VIDA 2010A - Leper - 12-17-2013

Аз само не можах да разбера, откъде примерно да настроя параметрите на подгрева на седалките, че +40 градуса на 2-ра степен ми пали задника Smile)) а знам, че май може да се променят градусите.


Re: VOLVO VIDA 2010A - stefi_pavlov - 12-18-2013

Leper Wrote:Аз само не можах да разбера, откъде примерно да настроя параметрите на подгрева на седалките, че +40 градуса на 2-ра степен ми пали задника Smile)) а знам, че май може да се променят градусите.
може може, аз миналата година си ги сложих на максимума и миналия месец ми изгоря. сега го оправих но го намалих, сложих го на 27 първа степен 35 втора степен. утре ще погледна че ми е на другия комп vida ta , и ще пиша в коя секция беше точно


Re: VOLVO VIDA 2010A - yuckuJackD - 12-19-2013

виъкъл комуникейшън -> цъкаш в/у CCM (на нарисуваната кола там както ги визуализира) -> ТАБ: програмабъл валюз - > ти съм Smile


Re: VOLVO VIDA 2010A - Leper - 12-20-2013

Тенк ю, щото сега ми се мерна че на 2-ра степен е 40 градуса, и ме дразни щото като загрее и ми пали Д-то. Smile


Re: VOLVO VIDA 2010A - yuckuJackD - 12-20-2013

За vida 2012D съм си направил скрипт който:

Стартира процесите на vida-та.
Изчаква иконката да стане зелена, стартира iexplore със съответния адрес. Чака да зареди, пише парола, логва се и т.н. през рийд виъкъл, та чак до цъкане на таб-а с последните грешки по колата. Накрая чака да бъдат затворени всички инстанции на iexoplore и киллва всички процеси на vida-та за да освободи рам и проц.
Не гарантирам че при всеки ще работи, даже са много конкретни изискванията, но мога да дам и сорс кода и да си го преработите за вашите нужди. Използван е autohotkey.
Защо е правен? Целта е по време на движение с един клик човек да е в състояние да "стигне" до прочитане на всички грешки, без да е необходимо да отбиваш в страни за да човъркаш по компа или пък да имаш асистент.

При интерес кажете да го изровя. Изисквания: Windows 7 и vida 2012D, която да се логва с парола 4.