The following warnings occurred:
Warning [2] Undefined property: MyLanguage::$thread_modes - Line: 58 - File: showthread.php(1621) : eval()'d code PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/showthread.php(1621) : eval()'d code 58 errorHandler->error_callback
/showthread.php 1621 eval



 
Not a member yet? Why not Sign up today
Create an account  

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Търся фарове за Volvo s 40 2000г.

#1
Драги колеги поради невнимание смачках предницата на така любимото си Волво и сега съм се наел да я възтановя , затова ми е нужна Вашата помощ като фенове на марката.
На дневен ред е да намеря фарове за колата , затова който има налични за такъв модел нека пише.
Фаровете които търся са HELLA за моделите след 2000 г. - кристални, ако към тях можете да предложите и мигачи добре са дошли.
Благодаря предварително ! :geek:
Reply

#2
Marin K. Wrote:Драги колеги поради невнимание смачках предницата на така любимото си Волво и сега съм се наел да я възтановя , затова ми е нужна Вашата помощ като фенове на марката.
На дневен ред е да намеря фарове за колата , затова който има налични за такъв модел нека пише.
Фаровете които търся са HELLA за моделите след 2000 г. - кристални, ако към тях можете да предложите и мигачи добре са дошли.
Благодаря предварително ! :geek:
Имам такива фарове, колата е тази от снимката ми, обади се на 0877488268
Веднъж VOLVO, завинаги VOLVO ...
Сега: VOLVO V40 1.9D 115hp 2002г,.
предишна: VOLVO V40 1.9D 115hp 2003г.
предишна: VOLVO 440 Turbo 1989г.
Reply

#3
ако търсиш и други неща отпред пиши,имам една с40 за 4асти тъмно синя 2002г. дизел.
Reply



Forum Jump:


Users browsing this thread:
1 Guest(s)