The following warnings occurred:
Warning [2] Undefined property: MyLanguage::$thread_modes - Line: 58 - File: showthread.php(1621) : eval()'d code PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/showthread.php(1621) : eval()'d code 58 errorHandler->error_callback
/showthread.php 1621 eval



 
Not a member yet? Why not Sign up today
Create an account  

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Съединител за 440-460 бензин

#1
Ако на някой му е изостанал неупотребяван резервен съединител за малко пари Wink
Reply

#2
Да не те плаша колега, ама наскоро сменях съединител на 460 2,0л., в цяла България прерових, познати и т. н. никъде няма. Късмет намерих един запазен за друг човек, и то ми го продадоха, защото ми влязоха в положение, че колата беше разглобена. А за тънки пари, забрави! Лошото е, че при 4- та серия има едни лимитирани, които са с по особен съединител и има разлики с базовите. По рама не излиза, разбира се, чак като свалиш този на колата. Иначе в чужбина има и в зависимост от доставката, за десет дни или месец да чакаш, определят и цената. Успех!
VOLVO 850 GLT 2.0Turbo avtomatik 1996g.
Reply

#3
Не ме плашиш.
за 110-150 лв. мога да си взема поне от 3 места. ама не ми се дават. Не и за кола на 30 години, не и сега. Напролет ще го мисля, ако междувременно не се намери нещо (изостанало) на половин цена.
Reply

#4
Дано да е така. И при мен нямаше проблеми, имат, и като го свалих разлики, нищо общо с това, което ми предлагат.
VOLVO 850 GLT 2.0Turbo avtomatik 1996g.
Reply

#5
да си вдигна темата Wink
Reply

#6
сега е момента някой да вземе 50-60 лева Smile
Reply



Forum Jump:


Users browsing this thread:
1 Guest(s)