The following warnings occurred:
Warning [2] Undefined property: MyLanguage::$thread_modes - Line: 58 - File: showthread.php(1621) : eval()'d code PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/showthread.php(1621) : eval()'d code 58 errorHandler->error_callback
/showthread.php 1621 eval



 
Not a member yet? Why not Sign up today
Create an account  

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Среща на 30.07.2006г (Неделя) 12:30 пред НИМ

#1
Ще има отделна тема за снимките. Ако някой иска да публикува снимков материал, нека го изпрати на mihail [aт] sevdiev.info (без значение от обема на файловете) и аз ще дам линк в темата.




Срещите ще се провеждат всяка последна неделя от месеца на това място, освен ако предварително не сме решили сбирката да е другаде.

30.07.2006(Неделя)12:30 пред НИМ (Национално Исторически Музей) Резиденция Бояна

Ето и карта:
[Image: Karta.jpg]
[Image: Karta%202.jpg]

Сателитна снимка:
[Image: satelit.jpg]

Това е същото място, където се състоя и предишната среща.

едит на статуса - темата е официално съобщение за среща
Основател на ВКБ с членска карта 00008.
Бивш член на УС. Volvo S80 D5 2003.

#2
Ще има отделна тема за снимките. Ако някой иска да публикува снимков материал, нека го изпрати на mihail [aт] sevdiev.info (без значение от обема на файловете) и аз ще дам линк в темата.




Срещите ще се провеждат всяка последна неделя от месеца на това място, освен ако предварително не сме решили сбирката да е другаде.

30.07.2006(Неделя)12:30 пред НИМ (Национално Исторически Музей) Резиденция Бояна

Ето и карта:
[Image: Karta.jpg]
[Image: Karta%202.jpg]

Сателитна снимка:
[Image: satelit.jpg]

Това е същото място, където се състоя и предишната среща.

едит на статуса - темата е официално съобщение за среща
Основател на ВКБ с членска карта 00008.
Бивш член на УС. Volvo S80 D5 2003.

#3
за сега нищо не ме спира, ще дойда
Volvo 360GLE лети с попътен вятър :-), а да и едно S70 2.5 TDI не него не му требе попътен ветър Big Grin
Не повтаряй грешките на другите, така твойте ще са УНИКАЛНИ :-)
Вече не се казва "Върви на майната си", а се казва: "Ходи в Русия"

#4
за сега нищо не ме спира, ще дойда
Volvo 360GLE лети с попътен вятър :-), а да и едно S70 2.5 TDI не него не му требе попътен ветър Big Grin
Не повтаряй грешките на другите, така твойте ще са УНИКАЛНИ :-)
Вече не се казва "Върви на майната си", а се казва: "Ходи в Русия"

#5
unicata Wrote:за сега нищо не ме спира, ще дойда

Ей хайде и да се изфукаш с ел. стъклата дето с такива мъки си ги сложи :lol: Big Grin

#6
unicata Wrote:за сега нищо не ме спира, ще дойда

Ей хайде и да се изфукаш с ел. стъклата дето с такива мъки си ги сложи :lol: Big Grin

#7
eeeeeeeee немате проблеми сао да не изникне нещо, има да се фукам цела седмица:-)
Volvo 360GLE лети с попътен вятър :-), а да и едно S70 2.5 TDI не него не му требе попътен ветър Big Grin
Не повтаряй грешките на другите, така твойте ще са УНИКАЛНИ :-)
Вече не се казва "Върви на майната си", а се казва: "Ходи в Русия"

#8
eeeeeeeee немате проблеми сао да не изникне нещо, има да се фукам цела седмица:-)
Volvo 360GLE лети с попътен вятър :-), а да и едно S70 2.5 TDI не него не му требе попътен ветър Big Grin
Не повтаряй грешките на другите, така твойте ще са УНИКАЛНИ :-)
Вече не се казва "Върви на майната си", а се казва: "Ходи в Русия"

#9
Мисля че и аз ще съм свободен,ако ли не ще гледам да се освободя и да не пропускам любимото ми занимание през месеца Wink
Orion - High Performance Car Audio

#10
Мисля че и аз ще съм свободен,ако ли не ще гледам да се освободя и да не пропускам любимото ми занимание през месеца Wink
Orion - High Performance Car Audio



Forum Jump:


Users browsing this thread:
1 Guest(s)