The following warnings occurred:
Warning [2] Undefined array key 0 - Line: 1640 - File: showthread.php PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/showthread.php 1640 errorHandler->error_callback
/showthread.php 915 buildtree
Warning [2] Undefined property: MyLanguage::$thread_modes - Line: 58 - File: showthread.php(1621) : eval()'d code PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/showthread.php(1621) : eval()'d code 58 errorHandler->error_callback
/showthread.php 1621 eval



 
Not a member yet? Why not Sign up today
Create an account  

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ламби

#11
Ефри, колкото пъти съм си купил лампичка от производител с ИМЕ толкова пъти НЕ съм съжалявал за парите. Винаги когато съм се циганил и съм купувал ефтини лампи все едно съм хвърлял парите на вятъра.
Когато навлезнаха масово енергоспестяващи лампи от Китай, те станаха и много евтини. Аз си купих две. За проба, ей така! Според всички уверения на производителя трябваше да светят като 100 ватови. За съжаление несветиха като такива. Мъждукаха гадно. Тогава реших че такова нещо повече няма да си купя. След няколко години (около 6...) влизаме в Метро с жената. И тя видя едни енергоспестяващи на Osram и разправя че у една нейна ... на..на..на ... светели много хубаво. И като се затръшка.... (тук отварям скоба, че тя бродира и изка добра светлина).
Викам си айде жени к'во да ги правиш. Купихме три и ги сложих на лампиона. И да ти кажа светят си супер. Верно че са 12-14 лева едната, ама светят добре и ако са, както ги пишат с 5000 часа живот, съм си вложил парите успешно.
Това е едната случка, а втората е по много по-прозаичен проблем.
На часовника на Вектрата ми изгоря лампата. Купих си някакви за по 0.5 лв, ама си взех една шепа. Смених я - свети, след една седмица беше изгоряла. Смених я отново - след една седмица пак без лампа и така до 7 лампи( толкова бях купил) . Един ден влезнах в магазин в който продаваха лампи на Osram.(Абе, пак жената ме беше завлякла за едни полилеи ама 'айде) Купих си една и до сега съм с нея. Вече 4 години. Confusedupz:
I'd like mornings better if they started later
Reply



Messages In This Thread

Forum Jump:


Users browsing this thread:
1 Guest(s)