The following warnings occurred:
Warning [2] Undefined array key "dateline" - Line: 1000 - File: inc/functions_post.php PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/inc/functions_post.php 1000 errorHandler->error_callback
/inc/functions_post.php 834 get_post_attachments
/showthread.php 1121 build_postbit
Warning [2] Undefined property: MyLanguage::$thread_modes - Line: 58 - File: showthread.php(1621) : eval()'d code PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/showthread.php(1621) : eval()'d code 58 errorHandler->error_callback
/showthread.php 1621 eval



 
Not a member yet? Why not Sign up today
Create an account  

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Национална среща 2011г.-предложение за дата

#31
яз. Копринка си е ясно, но е супер идея за пистата, според мен ако се съберем 100 коли може да се наеме за половин ден и да се направи тайм атак, драг и т.н., а и много други забавления да се измислят.

#32
Като гледам болшинството предложения са за юни и юли - пускайте една анкета да се реши кой от двата месеца и коя точно седмица и после да се търси място. Примерно: начало, среда, край на юни и юли

#33
Cavalera Wrote:Като гледам болшинството предложения са за юни и юли - пускайте една анкета да се реши кой от двата месеца и коя точно седмица и после да се търси място. Примерно: начало, среда, край на юни и юли

Мисля че така ще бъде подходящо, хайде пускайте анкетата. Аз съм за втората седмица на юни.
1983 Volvo 244, B200E - carb., manual M46, 121hp., 158Nm.- Аврора
1999 Volvo S80, B5204T4, manual M56, 180hp., 240Nm - Албиноса
R.I.P. Холандецо
Неам нерви,за тва карам Волво! :-)

#34
Здравейте.
Ако окончателното решение е за тип къмпинг бих желал да предложа - хълма над яз. Ивайловград, който е описан в тази статия. На карта мястото може да намерите като въведете "село Сеноклас" в напр. bgmaps.

На този хълм всяка година на 24 май - винаги е на тази дата независимо от деня в седмицата, се провежда национален събор и се събират всички, от цяла българия, родом/живели някога в района на Маджарово.
Относно преспиването - тези които предпочитат по-цивилизовано спрямо къмпинга нощуване - в Маджарово има частен хотел "Рай" (www.hotelraibg.com), както и "Природозащитен център" (vulturecenter.com) предлагащ леглова база. Удобно е че мястото/хълма се намира на 10-на км от Маджарово.

В началото на Август 2009 бях там на палатка - в 5:00-5:30 AM гледката към язовира е невероятна. Сутрин преди да изгрее слънцето според легенди можело да се видят минаретата на джамията Селимие в Одрин. Снимката която намерих и е прикачена съм я правил на 2 Август 2009 6:30 сутринта.


Attached Files Thumbnail(s)
   

#35
Къде ни пращаш бре човек, какъв е тоя яз. Ивайловград Big Grin Big Grin Big Grin Като знам колко хора се събираме на националните, силно се съмнявам по целия язовир да има подходящ хотел или комплекс който да ни събере, къмпингуването на толкова много народ не мисля, че удачно в конкретния случай.
<!-- m --><a class="postlink" href="http://ivailovgrad.com/" onclick="window.open(this.href);return false;">http://ivailovgrad.com/</a><!-- m -->
ASS, GAS OR GRAS - NOBODY DRIVES FOR FREE
VOLVO 850 2,0 20V 143HP - Ръбчо
VOLVO 940 D24TIC 122HP - Red Devill
VOLVO 480 B18FT   120HP - Жабчо

#36
ico850 Wrote:...
FYI: Хълмът побира много, а на съборите организаторите осигуряват ток, храна, вода, преносими тоалетни и даже линейка. Мога да ти покажа на видео събирането на 24 Май 2010. Бях учуден колко много хора са се събрали.

#37
gorjy Wrote:
ico850 Wrote:...
FYI: Хълмът побира много, а на съборите организаторите осигуряват ток, храна, вода, преносими тоалетни и даже линейка. Мога да ти покажа на видео събирането на 24 Май 2010. Бях учуден колко много хора са се събрали.

То всичко е много добре,стига да има кой да осигури тоалетните и храната,ние за пълненето ще се погрижим. Big Grin Big Grin Big Grin
Нека говорят,а ние ще правим каквото трябва и каквото е редно.
Шампион за сезон 2011-2012 с Volvo S60 D5- Шампионат по издръжливост на пилоти и автомибили
Шампион към БФАС 2014 с Volvo 480 ES - Шампионат по издръжливост на пилоти и автомобили

#38
Kangalov Wrote:
gorjy Wrote:
ico850 Wrote:...
FYI: Хълмът побира много, а на съборите организаторите осигуряват ток, храна, вода, преносими тоалетни и даже линейка. Мога да ти покажа на видео събирането на 24 Май 2010. Бях учуден колко много хора са се събрали.

То всичко е много добре,стига да има кой да осигури тоалетните и храната,ние за пълненето ще се погрижим. Big Grin Big Grin Big Grin


Хайде да не изпадаме в натурализми и битовизми, ами да решаваме кога и къде ще е НС2011 !!!
Натурализмът е запазена марка на срещите на яз.Копринка!!! Big Grin Big Grin Big Grin
\\// (())  ||_  \\//  (()) S60 D5 185+к.с. М66.

#39
Здравейте, Колеги!
Искам да споделя някои неща с Вас във връзка с провеждането на Национална Среща 2011г.
При избор на дата/месец следва да се имат в предвид следните фактори:
1.Май:
-Плюсове - в началото има почивни дни (6 май), което на практика може да увеличи престоя с 1-2 дни. Все още не е започнал летния сезон и няма сериозно посещение по хотелите. Има свободни места и е възможно да се правят отстъпки и промоционални оферти;
-Минуси - все още времето е променливо, така, че това следва да се има предвид при избор на място.
Ако датите са в средата или края на май, тогава хората имат ангажименти, свързани с баловете;
2.Юни:
-Плюсове - времето е приятно-нито много топло, нито много студено. Има възможност за провеждане на мероприятия на открито;
-Минуси - повечето от хотелиерите се подготвят за предстоящия сезон. Има хора, които излизат в отпуски и е възможно да не присъстват;
3.Юли:
-Плюсове - времето е топло, става и за открито.
-Минуси - активен сезон. Много хора ще са в отпуска и има вероятност да не присъстват на срещата. От друга страна през активния сезон по-трудно ще се намерят места в хотелите;

През 2009г. Националната Среща беше на Обзор. През 2010г. беше в Трявна. За тази може да се помисли нещо около Централна или Западна България.

В случай, че се приеме срещата през 2011г. да е в Родопите, лично аз мога да помогна с организацията в хубав хотел с добра оферта.
Съжалявам, че постът ми стана толкова дълъг.
Volvo S80, D5, 2007г.
Volvo S40, D5, 2006г.
Клубна карта № 00269

#40
stivmar Wrote:Здравейте, Колеги!
Искам да споделя някои неща с Вас във връзка с провеждането на Национална Среща 2011г.
При избор на дата/месец следва да се имат в предвид следните фактори:
1.Май:
-Плюсове - в началото има почивни дни (6 май), което на практика може да увеличи престоя с 1-2 дни. Все още не е започнал летния сезон и няма сериозно посещение по хотелите. Има свободни места и е възможно да се правят отстъпки и промоционални оферти;
-Минуси - все още времето е променливо, така, че това следва да се има предвид при избор на място.
Ако датите са в средата или края на май, тогава хората имат ангажименти, свързани с баловете;
2.Юни:
-Плюсове - времето е приятно-нито много топло, нито много студено. Има възможност за провеждане на мероприятия на открито;
-Минуси - повечето от хотелиерите се подготвят за предстоящия сезон. Има хора, които излизат в отпуски и е възможно да не присъстват;
3.Юли:
-Плюсове - времето е топло, става и за открито.
-Минуси - активен сезон. Много хора ще са в отпуска и има вероятност да не присъстват на срещата. От друга страна през активния сезон по-трудно ще се намерят места в хотелите;

През 2009г. Националната Среща беше на Обзор. През 2010г. беше в Трявна. За тази може да се помисли нещо около Централна или Западна България.

В случай, че се приеме срещата през 2011г. да е в Родопите, лично аз мога да помогна с организацията в хубав хотел с добра оферта.
Съжалявам, че постът ми стана толкова дълъг.

Поясни с линк към хотела или оферта какво конкретно е твоето предложение, така нещата ще бъдат по-ясни и можем да ги коментираме.Иначе за Ивайловград съм навит, никога не съм ходил там,в Родопите когато и да отиде човек не би могъл да съжалява.Копринка винаги е включена в календара и не е за изпускане :wink: .
1983 Volvo 244, B200E - carb., manual M46, 121hp., 158Nm.- Аврора
1999 Volvo S80, B5204T4, manual M56, 180hp., 240Nm - Албиноса
R.I.P. Холандецо
Неам нерви,за тва карам Волво! :-)



Forum Jump:


Users browsing this thread:
1 Guest(s)