The following warnings occurred:
Warning [2] Undefined property: MyLanguage::$thread_modes - Line: 58 - File: showthread.php(1621) : eval()'d code PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/showthread.php(1621) : eval()'d code 58 errorHandler->error_callback
/showthread.php 1621 eval



 
Not a member yet? Why not Sign up today
Create an account  

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Честит Рожден Ден на mevdo!

#11
Честит рожден ден, наборе!!!!! Да си жив и здрав!!! Много и доволни клиенти и още повече приятели!!!
Наздраве, за твое здраве!!! :partyman: :occasion4:
\\// (())  ||_  \\//  (()) S60 D5 185+к.с. М66.

#12
ЧЕСТИТО МЕВДО. ЖИВ И ЗДРАВ, ВСЕ ТАКА ВЕСЕЛ И УСМИХНАТ ,НАЗДРАВЕ :partyman:
...........VOLVO V40 1.6 16V "98 ГИ 16"AZEV BLACK LEATHER..............

#13
Честито и от мен. Наздраве :occasion4: :occasion5:

#14
Честит рожден ден Севдо ! Да си жив и здрав.Наздраве ! :occasion4: :occasion5: :occasion6:
1983 Volvo 244, B200E - carb., manual M46, 121hp., 158Nm.- Аврора
1999 Volvo S80, B5204T4, manual M56, 180hp., 240Nm - Албиноса
R.I.P. Холандецо
Неам нерви,за тва карам Волво! :-)

#15
Жив и здрав!
По добре късно, от колкото никога
VOLVO 142 CUPE 65kw 1980g.                                                                                           VOLVO 144 65kw 1970g.                                                                                                   VOLVO 855 T5R 211ks. 1996g
VOLVO 960 178ks 1996g.                                                                                                         VOLVO 855R за части.
VOLVO FOR LIFE

#16
:occasion4: :occasion5:
КАРАЙ ЖАДЕН,ОСТАВИ ЕДИН ПОЛИЦАЙ ГЛАДЕН!

#17
Ха честито Карамфил Мевдукански Big Grin :occasion4: :occasion1:
Господ
"бяла мазда" да ти дава :laughing6: ,и Волво-то да те радва... :male: , "фОрДа" да не предава :tongue1: ,и живота да те забавлява :thumbup:


Дани и Кире ООД
Тежко, брате, се живее
между глупци неразбрани,
душата ми в огън тлее,
сърцето ми в люти рани.

#18
Ха честито, да си жив и здрав и да та слушат жените ти. :occasion4: :occasion5:

#19
я виж ти, Мевдуня взел, че порастнал докато съм блял. Айде да си живи здрав, много бири да изпиеш и много коли да изчукаш още Big Grin Big Grin Big Grin
Наздраве!

#20
Уважаеми чавдарчета и пионери,
Както ви е известно пословичната ми бързина винаги ме е карала да отговарям на всички ваши вопли терзания и тегоби с подобаващо навременни постове, а що се отнася за поздравленията по мой адрес - тогава когато има такива, то скоростта на отговорите ми е достойна за Гинес.
Сега искам от мое име и от името на вътрешното ми аз, да Благодаря на всички от вас които по един или друг начин на 25.03.2011 се сетиха за мен и ме поздравиха, да ви кажа че от добрите ви думи по-голям дар няма , да ви уверя още веднъж че приятелите са нещо много ценно и да ви пожелая да сте много здрави, щото живеем в малко болнави времена.
Поздрави на всички, начело със видния алфаджия spe4elist /Иво Добрев/ с когото от 1982 се поздравяваме взаимно, щото и той е роден на 25 март.
НАЗДРАВЕ !!!



Forum Jump:


Users browsing this thread:
1 Guest(s)