The following warnings occurred:
Warning [2] Undefined property: MyLanguage::$thread_modes - Line: 58 - File: showthread.php(1621) : eval()'d code PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/showthread.php(1621) : eval()'d code 58 errorHandler->error_callback
/showthread.php 1621 eval



 
Not a member yet? Why not Sign up today
Create an account  

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Възстановяване на фарове

#1
Здравейте колеги !
Имам от сравнително скоро време една 850- ца 94г и имам проблем с предните фарове и то по-точно с покритието им - много са износени от времето и са станали ужасно слаби ! Въпросът ми е къде мога да ги дам да въстановят покритието на рефлекторите , или евентуално да ми споделите за магазин с прилични цени за нови ? За интеркар 3000 нямат в момента налични и не се знае дали ще има скоро . Благодаря Ви!
Reply

#2
Здравейте колеги !
Имам от сравнително скоро време една 850- ца 94г и имам проблем с предните фарове и то по-точно с покритието им - много са износени от времето и са станали ужасно слаби ! Въпросът ми е къде мога да ги дам да въстановят покритието на рефлекторите , или евентуално да ми споделите за магазин с прилични цени за нови ? За интеркар 3000 нямат в момента налични и не се знае дали ще има скоро . Благодаря Ви!
Reply

#3
Имаше някъде една такава тема.. виж, поразрови се.. може би в Лафче..
Don't tell me there's no hope at all
Together we stand, divided we fall
Reply

#4
Имаше някъде една такава тема.. виж, поразрови се.. може би в Лафче..
Don't tell me there's no hope at all
Together we stand, divided we fall
Reply

#5
възстановяването на покритието едва ли е възможно, но и да е пипкава работа....
купи си едни яки халогени за под бронята и си свети с тях.
Reply

#6
възстановяването на покритието едва ли е възможно, но и да е пипкава работа....
купи си едни яки халогени за под бронята и си свети с тях.
Reply

#7
благодаря ви , но за халогените отпада варианта , зщото са забранени от закона за движение по пътищата , иначе в шведския сайт съм се нагледал на много силни доп. фарове там буквално всяко 2-ро волво е с такива . Явно и на шведите не им се вижда :wink:
Reply

#8
благодаря ви , но за халогените отпада варианта , зщото са забранени от закона за движение по пътищата , иначе в шведския сайт съм се нагледал на много силни доп. фарове там буквално всяко 2-ро волво е с такива . Явно и на шведите не им се вижда :wink:
Reply

#9
pepito_p Wrote:благодаря ви , но за халогените отпада варианта , зщото са забранени от закона за движение по пътищата , иначе в шведския сайт съм се нагледал на много силни доп. фарове там буквално всяко 2-ро волво е с такива . Явно и на шведите не им се вижда :wink:
Прочети пак закона! Забранени са, ако са над нивото на фаровете, иначе под нивото им, можеш да слагаш каквото си искаш!
Safety, Quality, Environment!
V40, 1.9 TDI, 98-a!
Reply

#10
pepito_p Wrote:благодаря ви , но за халогените отпада варианта , зщото са забранени от закона за движение по пътищата , иначе в шведския сайт съм се нагледал на много силни доп. фарове там буквално всяко 2-ро волво е с такива . Явно и на шведите не им се вижда :wink:
Прочети пак закона! Забранени са, ако са над нивото на фаровете, иначе под нивото им, можеш да слагаш каквото си искаш!
Safety, Quality, Environment!
V40, 1.9 TDI, 98-a!
Reply



Forum Jump:


Users browsing this thread:
1 Guest(s)