The following warnings occurred:
Warning [2] Undefined property: MyLanguage::$thread_modes - Line: 58 - File: showthread.php(1621) : eval()'d code PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/showthread.php(1621) : eval()'d code 58 errorHandler->error_callback
/showthread.php 1621 eval



 
Not a member yet? Why not Sign up today
Create an account  

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
ДА не забравяме фаровете

#81
miro343 Wrote:
alex Wrote:Миро, не спомена за бира и черпене ми се струва Big Grin Big Grin Big Grin



в събота с тъста колнахме прасчо,тъй че не мож ме уплашите.който идва към варна --да звънка.


п.п ити имаш да черпиш дето драхме локото,ама айде--за друг форум е.......
21-кръг ?????
Локото изобщо не ме интересуват ( аз съм от Пловдив а не от Кюстен....) но за черпрне - ник'къв проблем :drinkers: :partyman:
SAXON
Reply

#82
miro343 Wrote:
alex Wrote:Миро, не спомена за бира и черпене ми се струва Big Grin Big Grin Big Grin



в събота с тъста колнахме прасчо,тъй че не мож ме уплашите.който идва към варна --да звънка.


п.п ити имаш да черпиш дето драхме локото,ама айде--за друг форум е.......
21-кръг ?????
Локото изобщо не ме интересуват ( аз съм от Пловдив а не от Кюстен....) но за черпрне - ник'къв проблем :drinkers: :partyman:
SAXON
Reply

#83
хе хе много си прав
Не знам дали сте чували за това, но учените са създали малки гъсочета, които вярват, че един самолет е тяхната майка. Човешките същества ще вярват все повече във всевъзможни неща, които не са верни и това е ОК.
Кърт Вонегът

[Image: ab269060.gif]
Reply

#84
хе хе много си прав
Не знам дали сте чували за това, но учените са създали малки гъсочета, които вярват, че един самолет е тяхната майка. Човешките същества ще вярват все повече във всевъзможни неща, които не са верни и това е ОК.
Кърт Вонегът

[Image: ab269060.gif]
Reply

#85
Здравейте имам нужда от помощ без никаква причина компютъра ми изписва че има аномалия във фаровете - май светят на една страна не съм ги пипала светят всички но май са на една страна и това е от около 10дена Cry
Reply

#86
pepsiv Wrote:Здравейте имам нужда от помощ без никаква причина компютъра ми изписва че има аномалия във фаровете - май светят на една страна не съм ги пипала светят всички но май са на една страна и това е от около 10дена Cry

А моя компютър няма фарове. Гледах го. USB-та виждам и други какви ли не конектори но не и фарове... :roll: Big Grin


Ъъъъъ... Да не би да става дума за автомобил?
Reply

#87
много благодаря :? блондинка съм ама не чак толкова .фаровете ми се оправиха ,но компютъра все още ми изписва аномалич с фаровете
Reply



Forum Jump:


Users browsing this thread:
1 Guest(s)