The following warnings occurred:
Warning [2] Undefined property: MyLanguage::$thread_modes - Line: 58 - File: showthread.php(1621) : eval()'d code PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/showthread.php(1621) : eval()'d code 58 errorHandler->error_callback
/showthread.php 1621 eval



 
Not a member yet? Why not Sign up today
Create an account  

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Звяра загрява без темостат...

#1
Някой има ли идея защо колата пак си загрява дори като няма темостат? :? :?
REDBLOCKS have more fun!!!
Reply

#2
Аз мога но само когато я прегледам лично ,но едва ли ще ти се разкарва до Белово Wink
Случва се да върви като по масло, а малко по-късно се изяснява, че това е вазелин...
If you dont like where you are, then change it! You are not a tree
Reply

#3
Определено...
REDBLOCKS have more fun!!!
Reply

#4
E добре но все пак можеш ли да предположиш нещо?Някакъв вариант поне да си имам на идея...Smile
REDBLOCKS have more fun!!!
Reply

#5
Ами и моята загрява доста ако я карам на ниски обороти и висока скорост. Иначе е въпрос на време докато позагрее двигателя и перката хване да върти като хората. Да не би да е нещо от перката ? На моята също така маслото беше станало като вода и след смяната доста се промени. А и направих едно продухване на антифриза. А и виж дали водната ти помпа върти като хората. Можеш да се мушнеш под колата и под водната помпа има една дупчица. Ако от там е прокапало антифриз/вода значи водната ти помпа е отишла. За друго аз не се сещам.. Освен гарнитурата на главата ама определено там щеше да си личи какво става.. Smile
П.С.
Сподели какъв модел караш - седан или комби, коне, година Smile Любопитно ми е Big Grin
I ROLL
VOLVO 740 2.0 163 h.p. B200ET 1985
Reply

#6
Eми 740 gl 2300 кубика 1989 година седан 117 коня-B230K
REDBLOCKS have more fun!!!
Reply

#7
Всъшност всичко започна от един ден когато я карах на един полигон и и гръмна радиатора щото имаше една цепнатина на радиатора но аз я видях чак след като го гръмнах сложихме друг радиатор от другото ми волво 740 gle Diesel 2.5 5 цилиндъра автоматик и от тогава се ебава охладителната система...
REDBLOCKS have more fun!!!
Reply



Forum Jump:


Users browsing this thread:
1 Guest(s)