The following warnings occurred:
Warning [2] Undefined property: MyLanguage::$thread_modes - Line: 58 - File: showthread.php(1621) : eval()'d code PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/showthread.php(1621) : eval()'d code 58 errorHandler->error_callback
/showthread.php 1621 eval



 
Not a member yet? Why not Sign up today
Create an account  

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
помощ за газово

#1
Здравейте колеги. От една седмица съм горд совственик на Volvo 740 GL, бензин 2,3, карбуратор, комби. Паля и карам само на газ, не съм стигнал да го пробвам на вензин, но газовото ми е май салпаво монтирано.Не знам защо но някой е махнал плочката и е пробил прластмасата на филтъра и е пъхнал два маркуча. Имам фабрична плочка която се поставя в тръбата след въздушния филтър. Дали ще свърши работа. Благодаря предварително
Reply

#2
Най добрия съвет който бих ти дал е да идеш при газаджия . С моята кола брах толкова ядове ,че направо не ми се говори . Ако искаш колата да ти върви нормално по - добре похарчи някой лев и си бъди спокоен след това, а не като мен . Хем си съсипъх нервите хем в крайна сметка майстор си ми я оправи и пак си ми отидоха парите . Колата си заработи , а на мен ми останаха гадни спомени и главоболията.
Поздрави и добре дошъл в редиците .
Случва се да върви като по масло, а малко по-късно се изяснява, че това е вазелин...
If you dont like where you are, then change it! You are not a tree
Reply



Forum Jump:


Users browsing this thread:
1 Guest(s)