The following warnings occurred:
Warning [2] Undefined array key "dateline" - Line: 1000 - File: inc/functions_post.php PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/inc/functions_post.php 1000 errorHandler->error_callback
/inc/functions_post.php 834 get_post_attachments
/showthread.php 1121 build_postbit
Warning [2] Undefined array key "dateline" - Line: 1000 - File: inc/functions_post.php PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/inc/functions_post.php 1000 errorHandler->error_callback
/inc/functions_post.php 834 get_post_attachments
/showthread.php 1121 build_postbit
Warning [2] Undefined array key "dateline" - Line: 1000 - File: inc/functions_post.php PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/inc/functions_post.php 1000 errorHandler->error_callback
/inc/functions_post.php 834 get_post_attachments
/showthread.php 1121 build_postbit
Warning [2] Undefined property: MyLanguage::$thread_modes - Line: 58 - File: showthread.php(1621) : eval()'d code PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/showthread.php(1621) : eval()'d code 58 errorHandler->error_callback
/showthread.php 1621 eval



 
Not a member yet? Why not Sign up today
Create an account  

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Честит Рожден Ден на Tisho

#11
Ехаа,пак си намерих повод,да ударя едно малко...
Честит Рожден Ден Тишо !Жив и здрав бъди.
Нека говорят,а ние ще правим каквото трябва и каквото е редно.
Шампион за сезон 2011-2012 с Volvo S60 D5- Шампионат по издръжливост на пилоти и автомибили
Шампион към БФАС 2014 с Volvo 480 ES - Шампионат по издръжливост на пилоти и автомобили

#12
Честит Рожден Ден Тишо Smile
Много здраве,радост и щастие ти желаем Wink ,както за теб така и за семейството!
Поздрави: Дани и Кире ООД.
Тежко, брате, се живее
между глупци неразбрани,
душата ми в огън тлее,
сърцето ми в люти рани.

#13
Благодаря за пожеланията, приятели.

Преди малко и един бакшиш ми честити рожденния ден толкова добре, че малко остана да го удуша насред пътя до телевизионната кула... :twisted: :evil:

Отказали му спирачките... Отказала му главата според мен!

Движа се по бул Алея Яворов спирам на светофара на червено първа кола, говоря си нещо с жената (седнала отзад при детето) и тряс... Усетих как потъвам в седалката и главата ми опира в облегалката, жената изивка изненадана, дъщерята се разплака...
Уверих се че са добре и слизам готов да убивам, а от едно жълто и смачкано нещо се измъква един и започва да ми се извинява, а аз премервам с на око с една ръка или с две да го удуша...
Е не го удуших, макар, че ми се искаше, но пък за сметка на това много виках...
Гледам Волвото и не мога да повярвам на очите си. Броня - на мястото си - здрава. Боята на бронята - одрана. Стопове - здрави. Огледах крепежите на подкалниците и там всичко си е на мястото. Confusedhock: Утре ше гледаме дали няма нещо огънато под бронята.

За сметка на това онова жълтото (марка: шевролет, модел: авео) му течаха някакви чорби по пътя, бронята му смазана, маската начупена, предния капак леко огънат. Бакшиша се опита да си отвори предния капак - не успя... По едно време се домъкна още едно такси, с няколко човека вътре, с тяхна помощ бакшиша си отвори предния капак, надникнах и аз.Радиатора разбит, перката забита в радиатора...
След което КАТ, мобилни групи на застрахователя, писане на обяснения... Написаха му акт-а(да му е честит!!!).

Всички се разотидоха, а аз все още си оправях и подреждах документите и... онзи ти ми бакшиш запали и си тръгна без грам охладителна течност със спукан радиатор и перка забита в радиатора... Тия вярно хубаво им дават жълти коли, ама на повече от половината съм сигурен, че и жълти книжки им трябват...


Attached Files Thumbnail(s)
           



Forum Jump:


Users browsing this thread:
1 Guest(s)