The following warnings occurred:
Warning [2] Undefined property: MyLanguage::$thread_modes - Line: 58 - File: showthread.php(1621) : eval()'d code PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/showthread.php(1621) : eval()'d code 58 errorHandler->error_callback
/showthread.php 1621 eval



 
Not a member yet? Why not Sign up today
Create an account  

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Volvo S40 2.0T VS Opel Vectra B 1.8 116 HP

#11
Разправят дори,че ако до 200 метра не го настигна нямало смисъл да се пробвам Big Grin
Автомобила е бърз тогава,когато сутрин застанете до него и се страхувате да го отключите
Reply

#12
volvos40t4 Wrote:... Разправя на 1ва му правила 80 ли колко , на 2ра 130.. Волвото ми прави на 1ва 60-70 , на 2ра 90-100 ..

... то нека тия работи си ги лае колкото си иска Tongue ... голям процент "компетентни" смятат че голям фактор дали караме "бегачка" е това колко дигаме на предавка :mrgreen: ... преди години карах VW Polo 2 с двигател от Golf 3 но с скоростна кутия от Polo 1000 кубика ... максималната му скорост бе 160-170 ... но на светофарите почти никои не можеше да ми се опре :lol: ... така че като си избираме "бегачка" твърде неправилно е да гледаме само кубатурата и конете Wink
Reply

#13
Вие ме предизвикахте да влезна във Опел форума където си имат тема кой на кого е резнал зелката на пътя и просто настръхнах ... то това Астри, Корси, еле пък Вектри били богове и титани на пътя не знам на керосин ли ги карат или на етанол Wink)))

<!-- m --><a class="postlink" href="http://www.opelclub.bg/index.php?showtopic=126&hl=volvo&st=780">http://www.opelclub.bg/index.php?showto ... lvo&st=780</a><!-- m -->

Това Баварки, Японки всичко било под ножа с по няколко дължини.... много се забавлявах обаче.
Между другото от 30 страници похвали мернах само две посечени Волва.
Я най-добре не се захващай с такива великани колега Wink
The Easy Driver
MOSKVICH 426 combi - 1968 - ex
SEAT TOLEDO/1.6 m.i - 1993 - ex
VOLVO S40/1.8 i - 1996 - ex
VOLVO V70 D5 - 2003 - ex
VOLVO S80 V8 - 2006 - now
Reply

#14
Да, ама имат и тема кой пред кого се е изложил на пътя, доста по-интересна е :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
\\// (())  ||_  \\//  (()) S60 D5 185+к.с. М66.
Reply

#15
Не, не, не
100YO евала за темата. Тя е "само" 16 страници, но явно ще да е интересна. Само искам да цитирам 1вото мнение:
<!-- m --><a class="postlink" href="http://www.opelclub.bg/index.php?showtopic=23009&st=0&p=236992&#entry236992">http://www.opelclub.bg/index.php?showto ... ntry236992</a><!-- m -->
Quote:Около 21:01 заставам на сфетофара на булевард Демокрация,идеална права,около 600-612м,асфалта е префектен,неделя вечер,няма папагали по платното,леко превалява.Двигателя работи неравномерно(не знам защо ),атмосферното налягане е окло 1023Кпа,касетофон нямам,чувам само ауспуха!Както си стоя и се оглеждам за някоя жертва,и това става!!

Удебелил съм моментите с "около" и дадени точни данни като от БАН Smile
Volvo V40 2.0, 1999, 140hp, automatic, ГИ
Reply

#16
Мдаа интересна темичка ... повеселих се искренно Big Grin
Мен това ми хареса
Quote:аз да започна от предишната кола WARTBURG 353 1.0 Smile двутактов, та значи падал съм от някой друга кола(не че съм се дърпотил много ама...) забавните са: едно Porsche carrera cabrio на едно кръстовище му опуших всичко с вартабуртата и оня като се отвори пролука да може да ме задмине...
Reply

#17
Не знам за вас, но мен доста силно ме впечатли това признание :mrgreen: :

"Някой ще се смеят, ама паднах от трамвай номер 9. Истина е! Гледам на пазарчето на Черни връх как има спрели коли отдясно и свети червено и си викам ей сега финно се изтрелвам и пред трамвая. Да, ама не! Вярно, че бях с ужасно много багаж, ама ватман да кара така не бях виждал.СРАМ И ПОЗОР да ме изпревари железния кон! Дръпнах го, но не ми остана място да се провра пред него и се наложи да спирам бързо. Тоя извади ебаси старта! Още ми е трудно да го преглътна! "
\\// (())  ||_  \\//  (()) S60 D5 185+к.с. М66.
Reply

#18
Мале много интересна и весела темичка така като чета направо ми идва идеята за нещо уникално проект да се комбинира здравината на голф+бързината на опел+красотата на бмв= <!-- m --><a class="postlink" href="http://www.youtube.com/watch?v=GTJRHpG_gRU">http://www.youtube.com/watch?v=GTJRHpG_gRU</a><!-- m --> :lol: направо мечта 3в1 неочаквано добра комбинация нищо лично към трите марки ама с техните легенди 8-)
Завой на пътя не е края на пътя... освен ако не завиеш навреме.
Volvo V40 1.6 16V 1999 80kw(109hp)
Reply

#19
100Y0 Wrote:Не знам за вас, но мен доста силно ме впечатли това признание :mrgreen: :

"Някой ще се смеят, ама паднах от трамвай номер 9. Истина е! Гледам на пазарчето на Черни връх как има спрели коли отдясно и свети червено и си викам ей сега финно се изтрелвам и пред трамвая. Да, ама не! Вярно, че бях с ужасно много багаж, ама ватман да кара така не бях виждал.СРАМ И ПОЗОР да ме изпревари железния кон! Дръпнах го, но не ми остана място да се провра пред него и се наложи да спирам бързо. Тоя извади ебаси старта! Още ми е трудно да го преглътна! "


Мда. Поредния който си мисли, че ДВГ има някъкъв шанс пред електромотор. :-)

междодругото вектра б с 1.8 мотор си е много куц кон. Едно такова по магистралата много зор видя да ме изпревари, въпреки че аз карах на 5-та и то по баир. Wink
Reply

#20
volvos40t4 Wrote:Като му дадох да прочете какво мислите и вика аре да напиша в Опел Клуба да видим какво ще кажат.. Нормално било Волво да плуят Опел , ако го напишел в Опел Клуба щели да кажат същото.. Big Grin
Аз може сега и да не го бия понеже имам спукан колектор към изпусквателните , турбото не съм сигурен дали бачка , защото не се чува , но и масло не гори.. и след 120 км/ч ми трепери, защото претърпя лека катастрофа и цялата дясна предница я смениха "уж" ... Но предимство ми дава, като я оправя,че имам DSA системата, която не позволява гумите да превъртват ами направо хуква колкото и газ да дам, а той няма нищо освен ABS Big Grin

Сега ако кажеш, че и от дупките ти липсва гума - две ..... :o
През 2020 се очаква да свърши света!!! Ако искаш да оцелееш -  ела в България!!! Тук сме с 30 г. назад !!!
Reply



Forum Jump:


Users browsing this thread:
1 Guest(s)