The following warnings occurred:
Warning [2] Undefined property: MyLanguage::$thread_modes - Line: 58 - File: showthread.php(1621) : eval()'d code PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/showthread.php(1621) : eval()'d code 58 errorHandler->error_callback
/showthread.php 1621 eval



 
Not a member yet? Why not Sign up today
Create an account  

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Проблеми с парно

#1
Здравейте колеги. От скоро имам ниакакъв проблем с парното. Духа си топло но към прозорците отива съвсем слаб поток въздух. Духа едва едва, а вентилатора се чува че се върти. Много гадно защото не ми изсушава предното стъкло.Някой да помага
Reply

#2
От къде си колега ? Аз мога да помогна имам резервни части и опит при седмиците и деветките . Завърти една шайба 0876390561-Чавдар.
Случва се да върви като по масло, а малко по-късно се изяснява, че това е вазелин...
If you dont like where you are, then change it! You are not a tree
Reply

#3
Колега,може да е глупаво,но аз да питам-натискаш ли копчето за обдухване на прозорците
Reply

#4
Естествено нагласено е за да духа към стъклото
Reply

#5
Имам предвид копчето което се намира долу до нагревателите на задният прозорец и огледалата
Reply

#6
tervvel Wrote:Имам предвид копчето което се намира долу до нагревателите на задният прозорец и огледалата
Колега , майче бъркаш колите . Колегата кара Волво 745 с карбуратор по което смея да мисля че , или е била с механичен инжекцион и е преправяна или има и такива оргинани (за 2хх моделите знам че има ама за 7хх не ) . Та смея да твърдя че моделът е по-ранен и парното му е с плъзгачи и жила на вътре , а не като на по новичките седмици и деветки с безкрайни копчета вакуми и електрическо управление на топло и студено . Ако греша ме поправете.
Случва се да върви като по масло, а малко по-късно се изяснява, че това е вазелин...
If you dont like where you are, then change it! You are not a tree
Reply

#7
killara Wrote:
tervvel Wrote:Имам предвид копчето което се намира долу до нагревателите на задният прозорец и огледалата
Колега , майче бъркаш колите . Колегата кара Волво 745 с карбуратор по което смея да мисля че , или е била с механичен инжекцион и е преправяна или има и такива оргинани (за 2хх моделите знам че има ама за 7хх не ) . Та смея да твърдя че моделът е по-ранен и парното му е с плъзгачи и жила на вътре , а не като на по новичките седмици и деветки с безкрайни копчета вакуми и електрическо управление на топло и студено . Ако греша ме поправете.


СОРИ ама вярно съм се объркал с модела
Reply

#8
Случва се на всеки . Лека вечер или ако знаеш нещо и ти може да си полезен на колегата Wink
Случва се да върви като по масло, а малко по-късно се изяснява, че това е вазелин...
If you dont like where you are, then change it! You are not a tree
Reply



Forum Jump:


Users browsing this thread:
1 Guest(s)