The following warnings occurred:
Warning [2] Undefined property: MyLanguage::$thread_modes - Line: 58 - File: showthread.php(1621) : eval()'d code PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/showthread.php(1621) : eval()'d code 58 errorHandler->error_callback
/showthread.php 1621 eval



 
Not a member yet? Why not Sign up today
Create an account  

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Проблем при запалване на В50 2006 2.0 дизел

#1
Здрабейте
Колеги имам проблем при паленето на автомобила си.
волво в50 2 литра дизел 2006 .първи собственик сам му. Навъртял сам му 150 000 км .Като се студен двигателя пали от втория път на въртене около 20 секунди ,след като е запален веднъж двигателя пали без проблем . Ходих във Волво закачахаго на някви си там тяхни компютри .правихасе на разбирачи и казаха ми че е от датчика на коляновия вал .смених го но проблема остана .сменил сам акумолаттора ,свещите ,нафтовата помпа ,замерих дали идва електричество до свещите всичко е ок , и сеха мисля вече да сменя колата / марката / че с тия фордове вече ми дойде до гуша ..ако не оправя положението.
Ако някой може да пусне съвет да каже ...

БЛАГОДАРЯ че прочетохте темата ми
Reply

#2
Здравей,

един съвет от мен, оправи си правописа, все пак е форум, в който се спазват някави правила. Там, където ти е проблема няма нищо общо с Форд и v50 ките са много добри машини, от личен опит ти го казвам, това не е смотано Ауди, а Волво пич! Струва ми се, че колата не е била твоя от чисто нова, а си я вземал от ръка, но това е друга тема.
Ако си в Англия ела да се видим и ще те закарам на един сервиз да го пипнат и ще го оправят без проблем.
Аз живея в Dorking, Surrey, а телефона ми е 07557914441 и се казвам Йордан. Ако си наоколо ще се радвам да се запознаем.

Поздрави
Volvo For life!
Reply

#3
JMI Wrote:Здравей,

един съвет от мен, оправи си правописа, все пак е форум, в който се спазват някави правила. Там, където ти е проблема няма нищо общо с Форд и v50 ките са много добри машини, от личен опит ти го казвам, това не е смотано Ауди, а Волво пич! Струва ми се, че колата не е била твоя от чисто нова, а си я вземал от ръка, но това е друга тема.
Ако си в Англия ела да се видим и ще те закарам на един сервиз да го пипнат и ще го оправят без проблем.
Аз живея в Dorking, Surrey, а телефона ми е 07557914441 и се казвам Йордан. Ако си наоколо ще се радвам да се запознаем.

Поздрави

zdr
izvinqvai 4e pravopisa mi e malko razvalen no po princip ne pi6a na kirica i ot tam idva problema .. A do kolkoto kolata dali saq q kupil ot nova ili ne neznam kak se mu4i6 da poznae6 no ne e taka... i dali ford i novoto volvo ne e vsi4ko edno i sy6to nadqvam se da ne ti se nalaga da razbira6 ...
ako imash seriozen 4ovek koito znae kak da otstrani problema drasni .. samo da ne e nqkoi bg cowboy ..ina4e ne sam blizo do teb ... v Chesham se namiram. no ne mi e problem da doida do tam no trafika e yjasen v tezi raioni znae6 kak e
Reply

#4
моля да се затвори темата ...разбрах се с момчето .. благодаря
Reply



Forum Jump:


Users browsing this thread:
1 Guest(s)