The following warnings occurred:
Warning [2] Undefined property: MyLanguage::$thread_modes - Line: 58 - File: showthread.php(1621) : eval()'d code PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/showthread.php(1621) : eval()'d code 58 errorHandler->error_callback
/showthread.php 1621 eval



 
Not a member yet? Why not Sign up today
Create an account  

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Монтаж на инфо център

#21
Здравейте,нов съм във форума.Горд собственик на волво с40 2002 1.9 115к.с.Реших да монтирам инфо сентър на колата,сдобих се с новия инфо център след 2001 г но без захранващия кабел.Питането ми е дали в колата го има този кабел и ако го има как изглежда или просто трябва да си намеря такъв от моргите
Reply

#22
Здравейте и от мен колеги.
Аз също се сдобих с нов километраж с диспей за информация, сензор за външна температура и барчето с инфо центъра (и двете коли са 2002г.).
За съжаление, не съм видял добре буксите зад касетофона и се оказа, че моята няма окабеляване!Човека който ми изпрати нещата ми е оставил буксата на инфото и е срязал петте кабела след нея, като имам възможност да ги удължа.
Въпроса ми е, има ли запознати, които да кажат, дали може това да се случи или няма възможност за свързване на инфо центъра.
А самото табло, при запалване ми показва 630км - 0, и след това си показва температурата( само щтракнах сензора в буксата пред радиатора).
Reply



Forum Jump:


Users browsing this thread:
1 Guest(s)