The following warnings occurred:
Warning [2] Undefined property: MyLanguage::$thread_modes - Line: 58 - File: showthread.php(1621) : eval()'d code PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/showthread.php(1621) : eval()'d code 58 errorHandler->error_callback
/showthread.php 1621 eval



 
Not a member yet? Why not Sign up today
Create an account  

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Какво Volvo да си купя ?

#11
bg_tiger1978 Wrote: Аз видях оригинала на мнението,беше много забавно, това което публикувам е от темата, ако е към мен насочен отговора ти, иначе да никой не е застрахован от грешки не споря, не провокирам Wink

Не, това беше към Cavalera!!!

Майка ми е българичка, ако ме види, какви ги върша тук със сигурност ще падне! Smile :oops:
Посипвам си главата с пепел, въпреки че мога да оправдая с това, че клавиетурата ми е английска и без кирилица и съм запомнил местата на буквите от едно време, но поне се старая! Smile
Volvo For life!
Reply

#12
Човека влиза и задава първия си въпрос във форума, сам казваш, че никой не е перфектен, а виж на какво обърна темата.
Целта ми не е да те провокирам, а да те насоча към идеята за малко повече толерантност към останалите!
А по отношение на мойте постове, рови колкото искаш - сигурно е пълно с грешки, но няма да намериш някъде да правя забележка за правопис.
Reply

#13
Та от толкова ментори колегата с въпроса сигрно вече си е прерязал вените с тъпа ножовка за повече страдание Wink
The Easy Driver
MOSKVICH 426 combi - 1968 - ex
SEAT TOLEDO/1.6 m.i - 1993 - ex
VOLVO S40/1.8 i - 1996 - ex
VOLVO V70 D5 - 2003 - ex
VOLVO S80 V8 - 2006 - now
Reply

#14
Колега щом можеш да си позволиш да си купиш такава кола, какво толкова му мислиш за МЕТАН??? И защо не Газов инжекцион например. То ако можеха да вървят с вода най- добре ама хайде сега нема пълно щастие! Лично мое мнение!
Сега по сериозно. И аз да ти кажа отскоро съм любител на марката и съм много впечатлен и всеки ден научавам по нещо ново за тези уникални автомобили, а съм сменил много и все скъпи коли, но служебни. Та пак мое лично мнение- качи се в колата, която си харесал пробвай я и ако се харесате- действай.
Относно правописа три пъти си проверих текста преди да го пусна и сигурно пак имам грешки. Не се задълбавайте толкова!
V40 1,9 dci 85kw 115 к.с.-2000г.
XC 60 2,4 D5 AWD 205 к.с.-2009г.
Reply

#15
Аз съм обърнал темата!!! Прочети си постовете отново! Вчера Мевдо за "балгария" обърна земята срещу новорегистриран потребител и никой не каза нищо, дори беше подкрепен! Днес, когато аз направих забележка на човек, чието първо мнение нямаше дума без правописна грешка ти реши да ми показваш характер, да падаш до смешно ниски нива като започваш да ми четеш постовете и да се опитваш да ме изобличаваш! Ако шпагите ни са кръстосани на друго ниво, добре, но не е тук мястото!
Аз съм толерантен човек, но когато толеранса си заслужава.

Прости ми дързостта, но не съм вкусил все още от твоя толеранс.
Volvo For life!
Reply

#16
Няма да се научат хората и това е.
Не се пита "Каква кола да си купя" а "Имам еди колко си стотин хиляди лева, за толкова пари може ли да се вземе читаво Волво или да си поръчам Бентли" :lol:
Майтап-майтап ама парите определят модела,годината и модификацията.
V40 B4204S '97
Reply

#17
Я да опитам и аз. И на мен ще ми е първото изказване и моля да проявите толерантност към грешките ми. Имам около 8к лв., за толкова пари може ли да се вземе читаво Волво С60 Д5 2002-2003г. или ... Бентли - поправка .... или предлаганите на тази цена из автокъщите вероятно не са читави?
Reply

#18
lubomancho Wrote:Я да опитам и аз. И на мен ще ми е първото изказване и моля да проявите толерантност към грешките ми. Имам около 8к лв., за толкова пари може ли да се вземе читаво Волво С60 Д5 2002-2003г. или ... Бентли - поправка .... или предлаганите на тази цена из автокъщите вероятно не са читави?

Хе хе, аз хора не поглъщам, поне от няколко дни Wink

Искам да използвам случая да се извиня на колета, за дръзкия си тон публично!

На въпроса ти, аз мисля, че можеш да си намериш читаво S60 за тези пари. Все пак, не забравяй, че крайната цена винаги подлежи на корекция! Всичко зависи от теб, колко добре ще си "изиграеш картите"!

А Бентлито го остави на кралицата Smile

Поздрави
Volvo For life!
Reply



Forum Jump:


Users browsing this thread:
1 Guest(s)